WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Sa "pa dogane"i keni komplimentat ne forum..???

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Sa "pa dogane"i keni komplimentat ne forum..??? Empty
MesazhTitulli: Sa "pa dogane"i keni komplimentat ne forum..???   Sa "pa dogane"i keni komplimentat ne forum..??? EmptySat Jan 21, 2012 4:05 am

Me ka bere pershtypje fakti qe ktu gjen vetem komplimenta "sa i bukur je" "sa e bukur je'' je yll, je keshtu e je ashtu, sidomos te fotot e anetareve kur vajza apo djali qe kane vene foton mund te jene rob normal ose poshte nivelit te te quajturit i bukur ose e bukur...
Pse atehere nuk tregoheni te sinqerte ne postimet tuaja???
Diskutim te mbare..

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Sa "pa dogane"i keni komplimentat ne forum..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa "pa dogane"i keni komplimentat ne forum..???   Sa "pa dogane"i keni komplimentat ne forum..??? EmptyMon Jan 23, 2012 10:29 pm

kur te them se je e mire te them je e mire ketu ne forum . Po kuptohet se ketu nuk njehemi asnjeri me tjetrin qe ti bejme komplimente reale ashtu si ai / ajo e meriton.

Mua me bejne pershtypje sjelljet e njerezve dhe ketu jane te gjithe te mire , e per komplimente ashtu jane temat se sdua ti them dikujt qe eshte i keq apo i keqe .

mace je shume e mire Smile

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Sa "pa dogane"i keni komplimentat ne forum..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa "pa dogane"i keni komplimentat ne forum..???   Sa "pa dogane"i keni komplimentat ne forum..??? EmptyFri Feb 17, 2012 11:34 pm

Une per vete them cdohere ate qe mendoj per dike,,se them vetem ashtu kot,,por e them sinqerisht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Sa "pa dogane"i keni komplimentat ne forum..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa "pa dogane"i keni komplimentat ne forum..???   Sa "pa dogane"i keni komplimentat ne forum..??? EmptyThu May 17, 2012 4:53 pm

un jam tip i sinqerte edhe ta them te verteten ne sy edhe nese te djewg;asnjehere nuk i bej komplimenta dikujt sa per ti shtuar lajka kot

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Sa "pa dogane"i keni komplimentat ne forum..??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa "pa dogane"i keni komplimentat ne forum..???   Sa "pa dogane"i keni komplimentat ne forum..??? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sa "pa dogane"i keni komplimentat ne forum..???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: