WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Vdekja...Si e perballojme faktin qe dikush po ndahet pergjithmone nga ne?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Vdekja...Si e perballojme faktin qe dikush po ndahet pergjithmone nga ne? Empty
MesazhTitulli: Vdekja...Si e perballojme faktin qe dikush po ndahet pergjithmone nga ne?   Vdekja...Si e perballojme faktin qe dikush po ndahet pergjithmone nga ne? EmptySat Jan 21, 2012 4:20 am

A i frikoheni vdekjes?

Pse nganjhere zoti eshte i padrejte? une per vete shkova deri ne prag te saj por jeta me donte akoma gjalle dhe te shijoja kete jete....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Vdekja...Si e perballojme faktin qe dikush po ndahet pergjithmone nga ne? Empty
MesazhTitulli: Re: Vdekja...Si e perballojme faktin qe dikush po ndahet pergjithmone nga ne?   Vdekja...Si e perballojme faktin qe dikush po ndahet pergjithmone nga ne? EmptyMon Jan 23, 2012 10:24 pm

A i frikoheni vdekjes?

Po i frikohem . Them nganjehere se jo por kur je diqka ne rrezik frikohem shume .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Vdekja...Si e perballojme faktin qe dikush po ndahet pergjithmone nga ne? Empty
MesazhTitulli: Re: Vdekja...Si e perballojme faktin qe dikush po ndahet pergjithmone nga ne?   Vdekja...Si e perballojme faktin qe dikush po ndahet pergjithmone nga ne? EmptyThu May 17, 2012 4:57 pm

Edhe un kam shkuar drejt vdekjes,por zoti ma dha serish nje mundesi edhe duhet ta shijoj ate gjer ne max;dikur se kisha aspak frik ndersa tashi e kam disi frike.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Vdekja...Si e perballojme faktin qe dikush po ndahet pergjithmone nga ne? Empty
MesazhTitulli: Re: Vdekja...Si e perballojme faktin qe dikush po ndahet pergjithmone nga ne?   Vdekja...Si e perballojme faktin qe dikush po ndahet pergjithmone nga ne? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Vdekja...Si e perballojme faktin qe dikush po ndahet pergjithmone nga ne?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: