WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Intervista Dashurie...........

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Intervista Dashurie........... Empty
MesazhTitulli: Intervista Dashurie...........   Intervista Dashurie........... EmptySat Jan 21, 2012 8:23 am

Intervista Dashurie

Ju Lutem Ketyre pyetjeve ju pergjigjeni me pergjigje sa me të shkurtera si p.sh: po/jo dhe ndonje pershkrim të shkurter....

1. Cfar është dashuria?
2. Ke dashuruar ndonjeher?
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar?
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje?
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/saj?
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje?
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
9. të kan tradhetuar ndonjeher?
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks?
12. Edhe e anasjellta vetem me seks?
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende?
15. Je i/e fejuar?
16. i/e dashuruar?
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë?
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter?
19. Mendon se është e mundur kjo gje?
20. Beson ne dashurin e perjetshme?
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke?
22. Cfar mendon për tradhetine?
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje?
24. Do ta falje tradhetine?
25. Do ta pranoje si dicka normale?
26. Perse tradhetohet?
27. Ndereshmeria fiton gjithmone?
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar?
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do?
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi?
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti?
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri?
33. Egzistojne dashuri ne distance?
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur?
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuar?
37. Si do ishte personi ideal për ty?

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Intervista Dashurie........... Empty
MesazhTitulli: Re: Intervista Dashurie...........   Intervista Dashurie........... EmptySat Jan 21, 2012 8:24 am

e filloj une e para:
1. Cfar është dashuria? gjeja me e bukur qe ekziston
2. Ke dashuruar ndonjeher? POOO
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar? Kam vetem nje arsye te forte .......JETA NUK KA KUPTIM PO NUK U DASHUROVE....
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje? PO
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar? west side family GJITHE BOTA JEMI DY
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/saj?Te me tregoje vyrtytet e tij me vepra....
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje? me e thjeshte te duash .....nuk dua te me duan edhe te lendohen nga une..
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?po
9. të kan tradhetuar ndonjeher? Edhe mbase nuk e di
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken? JO
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks? JO
12. Edhe e anasjellta vetem me seks? JO
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete? Cdo gje e bukur edhe me vlere do shume mundim, nuk ka sesi te vije vete
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende? PO
15. Je i/e fejuar?
16. i/e dashuruar? PO
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë? Jo
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter?PO
19. Mendon se është e mundur kjo gje? Sigurisht qe eshte e mundur por jo e bukur...
20. Beson ne dashurin e perjetshme? JOO
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke? normale vetem ashtu mundet te ekzistoje
22. Cfar mendon për tradhetine? e ndaluar por terheqese....fatekeqesisht
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje? VARET..
24. Do ta falje tradhetine? Nuk e di ...varet..
25. Do ta pranoje si dicka normale?jo sepse dicka fshehet mbas saj..
26. Perse tradhetohet? kam shume faktore ashtu sic ka shume lloje tradhetishe......
27. Ndereshmeria fiton gjithmone? edhe ajo ka vleren e saj
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar? nuk e di ......duhet ta jetosh dicka qe te japesh pergjigje te prere...
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do? ASGJE ..... nuk e kam bere kurre...
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi? nder vendet kryesore....
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti? mendon vetem per ate person qe kur hap syte ne mengjes deri kur i mbyll ne darke
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri? PO jam e sigurte ...
33. Egzistojne dashuri ne distance? po por pa fryt...
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet? jo
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur? po, por pa dashur...
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuar?jam gjithmone e rezervuar
37. Si do ishte personi ideal për ty? te me respektoje edhe te me kuptoje te tjerat vijne vete.

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Intervista Dashurie........... Empty
MesazhTitulli: Re: Intervista Dashurie...........   Intervista Dashurie........... EmptyThu May 17, 2012 6:45 pm

sweety shkruajti:
Intervista Dashurie

Ju Lutem Ketyre pyetjeve ju pergjigjeni me pergjigje sa me të shkurtera si p.sh: po/jo dhe ndonje pershkrim të shkurter....

1. Cfar është dashuria?
2. Ke dashuruar ndonjeher?
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar?
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje?
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/saj?
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje?
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
9. të kan tradhetuar ndonjeher?
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks?
12. Edhe e anasjellta vetem me seks?
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende?
15. Je i/e fejuar?
16. i/e dashuruar?
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë?
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter?
19. Mendon se është e mundur kjo gje?
20. Beson ne dashurin e perjetshme?
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke?
22. Cfar mendon për tradhetine?
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje?
24. Do ta falje tradhetine?
25. Do ta pranoje si dicka normale?
26. Perse tradhetohet?
27. Ndereshmeria fiton gjithmone?
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar?
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do?
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi?
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti?
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri?
33. Egzistojne dashuri ne distance?
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur?
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuar?
37. Si do ishte personi ideal për ty?
1.semundja e zemres
2.po kam dashuruar
3.te qash,te vuash dhe te jetosh per dike tjeter
4.po kam dashuruar
5.maria carey-we bewlong together
6.te jet vetvetja dhe te me doj per ate cka jam
7.me e thjesht te te lejoj dike te me doj,sepse po ta dua do cmendem tmerresisht pas tij
8.kam vuajtur
9.po me kan tradhetuar
10.po qendron
11.jam si sjam
12.per kewt sjam dakord
13.kerkohet sepse atehere je e sigurt ne zgjedhjen tende
14.ehe per dashurin behet gjithshka
15.jo
16.jo
17.jo
18.se besoj jo ne fakt
19.per disa po,perr mu jo
20.po besoj
21.duhet te jet shpirterore
22.zhgenjim i zemres
23.asryeja qe ndahen shum cifte
24.jo
25.jo
26.sepse duan dicka tjeter meshkujt
27.po
28.jo
29.do jepja edhe zemren time
30.vend kryesor
31.keshtjell ku jetojn dy njerez qe e duan dhe e adhurojn njeri-tjetrin
32.po
33.po madje ato rezultojn pozitive
34.jo
35.se besoj jo
36.me mir e rezervuar
37.te jet brun i sinqerte i thjesht besnik jo tradhetar te jet serioz,me humor etj...

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Intervista Dashurie........... Empty
MesazhTitulli: Re: Intervista Dashurie...........   Intervista Dashurie........... Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Intervista Dashurie...........
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: