WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

  Te Dua Po me Fal.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

 Te Dua Po me Fal. Empty
MesazhTitulli: Te Dua Po me Fal.    Te Dua Po me Fal. EmptySun Jan 22, 2012 3:40 am

Eshte nje cift qe duhen jasht mase edhe nuk jetojne pa njeri tjetrin ..Po nje dite cuni ndryshon nga fjalet e mira ne fjalet me arrogante qe ekziston edhe gjithmone e ofendon e lendon vajzen ..po gjithmone ai kerkon falje edhe i thote gjithmone te dua kur ne nje kohe e shan e ofendon e lendon ..

Pse vall Femra gjithmone duhet te pesoj nga ofendimet e mashkullit pse ndodh kjo ????..

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

 Te Dua Po me Fal. Empty
MesazhTitulli: Re: Te Dua Po me Fal.    Te Dua Po me Fal. EmptySun Jan 22, 2012 3:41 am

Me fal qe te desha e kete ti se meritove
Me fal qe po vuaj e kete ti ma shkaktove
ndoshta vjen nje dit qe kurr ti se mendon
dhe ateher e merr denimin qe e meriton

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

 Te Dua Po me Fal. Empty
MesazhTitulli: Re: Te Dua Po me Fal.    Te Dua Po me Fal. EmptyThu May 17, 2012 6:35 pm

sepse ti se ke merituar kurre dashurin time te sinqerte

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
 Te Dua Po me Fal. Empty
MesazhTitulli: Re: Te Dua Po me Fal.    Te Dua Po me Fal. Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Te Dua Po me Fal.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: