WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Me ftoi dikush ne ket forum.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Me ftoi dikush ne ket forum. Empty
MesazhTitulli: Me ftoi dikush ne ket forum.   Me ftoi dikush ne ket forum. EmptyThu May 17, 2012 4:35 pm

Miremengjesi te gjitheve;dikur pata zen nje shoqe ne nje forum tjeter dhe un u rregjistrova;fatkeqesisht harrova pasuordin dhe po detyrohem te rregjistrohem serish;per dike qe me beri ftesen Ana sarande(respekte ish anetarja e albforumit gangsterja)
Un quhem jetmira jam 16 vjece;dhe jam nga burreli shpresoj tia kaloj sa me mire ne mesin tuaj;rsp nga Burreli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Me ftoi dikush ne ket forum. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ftoi dikush ne ket forum.   Me ftoi dikush ne ket forum. EmptyThu May 17, 2012 8:47 pm

Mire se erdhe Simpatike. Na ka munguar nje simpatike ketu Smile

Shpresojme te kalojme sa me mire se bashku .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Me ftoi dikush ne ket forum. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ftoi dikush ne ket forum.   Me ftoi dikush ne ket forum. EmptyThu May 17, 2012 11:49 pm

aahahahaahah flm per mirekpritjen tende

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Me ftoi dikush ne ket forum. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ftoi dikush ne ket forum.   Me ftoi dikush ne ket forum. Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Me ftoi dikush ne ket forum.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PREZANTIMET-
Kërce tek: