WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Bredhi 11 milionë dollarësh në Abu Dabi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Bredhi 11 milionë dollarësh në Abu Dabi Empty
MesazhTitulli: Bredhi 11 milionë dollarësh në Abu Dabi   Bredhi 11 milionë dollarësh në Abu Dabi EmptyThu Dec 16, 2010 9:27 pm

Bredhi 11 milionë dollarësh në Abu Dabi 302yrk1
Abu Dabi, 16 dhjetor - Një hotel superluksoz në Abu Dabi ka vendosur në hollin e tij një bredh të Vitit të Ri të zbukuruar me bizhuteri, që kap vlerën e 11 milionë dollarëve.
Bizhuteritë e pajisura me ar e argjend janë vendosur në degët e bredhit, bashkë me stoli të tjera dhe drita.

Pa objektet, vlera e bredhit është 10 mijë dollarë, ndërkohë që bizhuteritë e shtrenjta e rrisin atë në më shumë se 11 milionë dollarë, ka bërë të ditur menaxheri i përgjithshëm i hotelit, Hans Olbertz.

Ai ka pranuar se ideja për të bërë këtë bredh ishte hedhur nga ekipi i marketingut të hotelit. “Hoteli e bën bredhin çdo vit, por këtë herë ne thamë se duhet të bënim diçka ndryshe”, ka deklaruar Olbertz.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Bredhi 11 milionë dollarësh në Abu Dabi Empty
MesazhTitulli: Re: Bredhi 11 milionë dollarësh në Abu Dabi   Bredhi 11 milionë dollarësh në Abu Dabi EmptySat May 19, 2012 6:04 pm

ce do ket bredh ky;apo don me ua kalu te tjereve?

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Bredhi 11 milionë dollarësh në Abu Dabi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: