WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ditelindja(data e personit qe dashuroni)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Ditelindja(data e personit qe dashuroni) Empty
MesazhTitulli: Ditelindja(data e personit qe dashuroni)   Ditelindja(data e personit qe dashuroni) EmptyFri May 18, 2012 12:20 am

1-Esht simpatik dhe terheqes.
2-Mendon per ty.
3-Te pelqen vallezimi
4-I pelqejn syte e tu
5-Eshte kokeforte.
6-Terhoqet nga djemte(vajzat)
7-Do ti nenshtrohesh nje shikimi
8-Te do shume
9-I pelqen muzika
10-Ka trup te bukur e mesatar
11-Ka respekt per ty.
12-Te rri si polic per mbrapa.
13-Nuk ka besim tek ti.
14-Eshte i bukur,por mendjemadh.
15-Do nje tjeter.
16-Ka sy teper te bukur.
17-Nuk jan dakord prinderit tuaj,por ju po.
18-Duheni marrezisht.
19-Te mendon shpesh.
20-Do ta kesh pran.
21-Je e vecante per te.
22-Te fton ne kafe.
23-E nenvlereson veten para teje.
24-Ka shum shoke.
25-I pelqen te ngacmoje vajza te tjera,por jeton tek zemra jote.
26-Merret me dashuricka.
27-Do te perfundosh me ate qe don.
28-Jeni ne goj te njerezve.
29-Do te ndaheni.
30-Te ben te vuash.
31-E doni njeri-tjetrin por sja shpreh.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ditelindja(data e personit qe dashuroni)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: