WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cdo ti thoni nje njeriu qe keni ne mendje?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Cdo ti thoni nje njeriu qe keni ne mendje? Empty
MesazhTitulli: Cdo ti thoni nje njeriu qe keni ne mendje?   Cdo ti thoni nje njeriu qe keni ne mendje? EmptySat Jun 02, 2012 4:00 am

Te pershendes...

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Cdo ti thoni nje njeriu qe keni ne mendje? Empty
MesazhTitulli: Re: Cdo ti thoni nje njeriu qe keni ne mendje?   Cdo ti thoni nje njeriu qe keni ne mendje? EmptyMon Jun 04, 2012 8:22 pm

I them a je zgjuar akoma

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Cdo ti thoni nje njeriu qe keni ne mendje? Empty
MesazhTitulli: Re: Cdo ti thoni nje njeriu qe keni ne mendje?   Cdo ti thoni nje njeriu qe keni ne mendje? EmptyFri Jun 08, 2012 6:06 pm

te kam xhan...

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Cdo ti thoni nje njeriu qe keni ne mendje? Empty
MesazhTitulli: Re: Cdo ti thoni nje njeriu qe keni ne mendje?   Cdo ti thoni nje njeriu qe keni ne mendje? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cdo ti thoni nje njeriu qe keni ne mendje?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: TEMA TË LIRA-
Kërce tek: