WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cfare ju ka ber pershtypje sot?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Cfare ju ka ber pershtypje sot? Empty
MesazhTitulli: Cfare ju ka ber pershtypje sot?   Cfare ju ka ber pershtypje sot? EmptySat Jun 02, 2012 4:01 am

Mua me ka ber pershtypje sjellja e disa njerezve,prej te cileve nuk e prisja..
Po juve?

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Cfare ju ka ber pershtypje sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju ka ber pershtypje sot?   Cfare ju ka ber pershtypje sot? EmptyMon Jun 04, 2012 8:19 pm

Koha me shi dhe pastaj menjeher dielli

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Cfare ju ka ber pershtypje sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju ka ber pershtypje sot?   Cfare ju ka ber pershtypje sot? EmptyFri Jun 08, 2012 6:07 pm

me ka ber pershtypje qe disa mundohen ta mohojn te verteten;edhe pse realisht nuk din te genjejne

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Cfare ju ka ber pershtypje sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju ka ber pershtypje sot?   Cfare ju ka ber pershtypje sot? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfare ju ka ber pershtypje sot?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: TEMA TË LIRA-
Kërce tek: