WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Shpreh ndjenjat e momentit me nje ikone.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Shpreh ndjenjat e momentit me nje ikone. Empty
MesazhTitulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje ikone.   Shpreh ndjenjat e momentit me nje ikone. EmptySat Jun 02, 2012 4:02 am

Shprehni ndjenjat e momentit me nje ikone...
No

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Shpreh ndjenjat e momentit me nje ikone. Empty
MesazhTitulli: Re: Shpreh ndjenjat e momentit me nje ikone.   Shpreh ndjenjat e momentit me nje ikone. EmptyMon Jun 04, 2012 12:11 am

cheers

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Shpreh ndjenjat e momentit me nje ikone. Empty
MesazhTitulli: Re: Shpreh ndjenjat e momentit me nje ikone.   Shpreh ndjenjat e momentit me nje ikone. EmptyMon Jun 04, 2012 6:10 pm

pale

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Shpreh ndjenjat e momentit me nje ikone. Empty
MesazhTitulli: Re: Shpreh ndjenjat e momentit me nje ikone.   Shpreh ndjenjat e momentit me nje ikone. EmptyMon Jun 04, 2012 8:10 pm

king

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Shpreh ndjenjat e momentit me nje ikone. Empty
MesazhTitulli: Re: Shpreh ndjenjat e momentit me nje ikone.   Shpreh ndjenjat e momentit me nje ikone. EmptyFri Jun 08, 2012 6:14 pm

cyclops

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Shpreh ndjenjat e momentit me nje ikone. Empty
MesazhTitulli: Re: Shpreh ndjenjat e momentit me nje ikone.   Shpreh ndjenjat e momentit me nje ikone. Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shpreh ndjenjat e momentit me nje ikone.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: TEMA TË LIRA-
Kërce tek: