WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Kush do te kishit deshire tju terkiste ne dere tashi?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Kush do te kishit deshire tju terkiste ne dere tashi? Empty
MesazhTitulli: Kush do te kishit deshire tju terkiste ne dere tashi?   Kush do te kishit deshire tju terkiste ne dere tashi? EmptySat Jun 02, 2012 4:04 am

Un do doja qe te me trokiste djali i tezes(qe me ka marr malli) po juve...

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Kush do te kishit deshire tju terkiste ne dere tashi? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do te kishit deshire tju terkiste ne dere tashi?   Kush do te kishit deshire tju terkiste ne dere tashi? EmptyMon Jun 04, 2012 8:17 pm

Mua nje shoqe imja nga shkolla qe ka vite pa e pare

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Kush do te kishit deshire tju terkiste ne dere tashi? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do te kishit deshire tju terkiste ne dere tashi?   Kush do te kishit deshire tju terkiste ne dere tashi? EmptyFri Jun 08, 2012 6:11 pm

nje goc qe dikur ishim shoqe(por inatcoret na larguan)

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Kush do te kishit deshire tju terkiste ne dere tashi? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do te kishit deshire tju terkiste ne dere tashi?   Kush do te kishit deshire tju terkiste ne dere tashi? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush do te kishit deshire tju terkiste ne dere tashi?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: TEMA TË LIRA-
Kërce tek: