WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Kush esht qyteti qe do kishit deshire te jetonit?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Kush esht qyteti qe do kishit deshire te jetonit? Empty
MesazhTitulli: Kush esht qyteti qe do kishit deshire te jetonit?   Kush esht qyteti qe do kishit deshire te jetonit? EmptySat Jun 02, 2012 4:05 am

Un do te doja qe te jetoja ne New York.
Po juve?

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Kush esht qyteti qe do kishit deshire te jetonit? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush esht qyteti qe do kishit deshire te jetonit?   Kush esht qyteti qe do kishit deshire te jetonit? EmptyMon Jun 04, 2012 8:16 pm

ne Dubai , eshte vend mahnites

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Kush esht qyteti qe do kishit deshire te jetonit? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush esht qyteti qe do kishit deshire te jetonit?   Kush esht qyteti qe do kishit deshire te jetonit? EmptyFri Jun 08, 2012 6:10 pm

New Work(esht vend shum i bukur me then te drejten)

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Kush esht qyteti qe do kishit deshire te jetonit? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush esht qyteti qe do kishit deshire te jetonit?   Kush esht qyteti qe do kishit deshire te jetonit? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush esht qyteti qe do kishit deshire te jetonit?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: TEMA TË LIRA-
Kërce tek: