WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Autografin e kujt do deshironit te kishit?

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Autografin e kujt do deshironit te kishit? Empty
MesazhTitulli: Autografin e kujt do deshironit te kishit?   Autografin e kujt do deshironit te kishit? EmptySat Jun 02, 2012 4:06 am

Un do kisha shum deshire te kisha autografin e dafina zeqirit,ose te unikkatilit.
Po juve?

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Autografin e kujt do deshironit te kishit? Empty
MesazhTitulli: Re: Autografin e kujt do deshironit te kishit?   Autografin e kujt do deshironit te kishit? EmptyMon Jun 04, 2012 8:11 pm

Autografin e Lionel Messi

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Autografin e kujt do deshironit te kishit? Empty
MesazhTitulli: Re: Autografin e kujt do deshironit te kishit?   Autografin e kujt do deshironit te kishit? EmptyFri Jun 08, 2012 6:13 pm

Te Angelin Boyer.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Autografin e kujt do deshironit te kishit? Empty
MesazhTitulli: Re: Autografin e kujt do deshironit te kishit?   Autografin e kujt do deshironit te kishit? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Autografin e kujt do deshironit te kishit?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: TEMA TË LIRA-
Kërce tek: