WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 -jeta-ime-ne-kete-periudhe-ngjan-me...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

-jeta-ime-ne-kete-periudhe-ngjan-me... Empty
MesazhTitulli: -jeta-ime-ne-kete-periudhe-ngjan-me...   -jeta-ime-ne-kete-periudhe-ngjan-me... EmptySat Jun 02, 2012 4:09 am

vazhdoni me nje fjali psh...
jeta ime ne ket periudhe ngjan me.......

nje stuhi mendimesh....

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

-jeta-ime-ne-kete-periudhe-ngjan-me... Empty
MesazhTitulli: Re: -jeta-ime-ne-kete-periudhe-ngjan-me...   -jeta-ime-ne-kete-periudhe-ngjan-me... EmptyMon Jun 04, 2012 12:16 am

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me autostraden e Kosoves ( e ngarkuar)

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

-jeta-ime-ne-kete-periudhe-ngjan-me... Empty
MesazhTitulli: Re: -jeta-ime-ne-kete-periudhe-ngjan-me...   -jeta-ime-ne-kete-periudhe-ngjan-me... EmptyMon Jun 04, 2012 6:10 pm

njgjan me lot te sinqerte

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
-jeta-ime-ne-kete-periudhe-ngjan-me... Empty
MesazhTitulli: Re: -jeta-ime-ne-kete-periudhe-ngjan-me...   -jeta-ime-ne-kete-periudhe-ngjan-me... Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
-jeta-ime-ne-kete-periudhe-ngjan-me...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: TEMA TË LIRA-
Kërce tek: