WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Maçoku më i moshuar mbush 125 vjet “të njeriut”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Maçoku më i moshuar mbush 125 vjet “të njeriut” Empty
MesazhTitulli: Maçoku më i moshuar mbush 125 vjet “të njeriut”   Maçoku më i moshuar mbush 125 vjet “të njeriut” EmptyThu Dec 16, 2010 9:28 pm

Londër, 16 dhjetor - Wayne Keough (45) nga Britania e Madhe pretendon se ka maçokun më të moshuar në botë, pasi i preferuari i tij ka 125 vjet “njerëzorë”.

Maçokun James e ka blerë në vitin 1984, ndërsa muajin e ardhshëm feston ditëlindjen. James mori emrin sipas aktorit James Dean, ndërsa Wayne pagoi operimin e tij për t’ia shpëtuar jetën pas goditjes së një automobili.

“Vajza ime Eva më pyeti pse James akoma nuk ka marrë telegram nga mbretëresha. Më herët i kemi dërguar letër pallatit Buckingham, ndërsa letrën thuhet se e ka prekur Mbretëresha”, ka deklaruar Wayne për gazetën britanike “The Sun”.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Maçoku më i moshuar mbush 125 vjet “të njeriut” Empty
MesazhTitulli: Re: Maçoku më i moshuar mbush 125 vjet “të njeriut”   Maçoku më i moshuar mbush 125 vjet “të njeriut” EmptySat May 19, 2012 6:03 pm

sa shum paska RRojtu;paska pat fat macoku

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Maçoku më i moshuar mbush 125 vjet “të njeriut”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: