WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Dashuria

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Dashuria Empty
MesazhTitulli: Dashuria   Dashuria EmptyWed Jun 20, 2012 7:16 pm

“Te dua me shum se dje, e me pak se neser”
“Kush nuk mund te tregoj sa Dashuron, ka njohur vetem nje Dashuri te dobet!”
“Dashuria e pamatur thote: Te dua sepse kam nevoje per ty!
Dashuria e vertete thote: Kam nevoje per ty, prandaj te dua!”
“Te jesh I Dashuruar vlen me teper se sa te jesh I pasur, sepse te jesh I Dashuruar do te thote te jesh I Lumtur!”
“Vendos
doren mbi furre per nje minute dhe te duket si nje ore. Ulu prane nje
vajze te bukur per nje ore dhe te duket si nje minute. Ky eshte
Relativitet”
“Sukses eshte te arrish ate qe do. Lumturia eshte te duash ate qe ke!”
“Mos jetoni ne te kaluaren, mos enderroni per te ardhmen. Perqendro mendjen ne momentin e tashem”
“Te jesh I lumtur, do te thote te dish te kenaqesh me pak!”
“Nuk eshte veshtire te Dashurosh, veshtire eshte ta thuash ate”
“Njeriu merr aq Dashuri sa edhe jep”
“Dashuria – Kjo djale e shkurter por qe ne vete permban shpirtin, shpresen dhe tere jeten!”
“Kam pire qe t`iu harroj por per fat te keq kur jam I dehur ju kam para dyfish!”
“Dashuria dhe kollitja nuk mund te fshihen”
“Ta duash dike sinqerisht, do te thote ta duash aq sa sikur neser te jete dita e fundit e jetes se tij!”
“Puthja eshte poezia me e madhe e Dashurise!”

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Dashuria
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: