WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 E dashur familje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

E dashur familje Empty
MesazhTitulli: E dashur familje   E dashur familje EmptyWed Jun 20, 2012 7:26 pm

e dashur familje, dashurite e perjeteshme, qe as koha as largesia, as dhimbja, as inati, as gezimi si ndan nga une.
sa
do te doja te ishit zgjuar ne keto momente, ju qe lexoni cdo shikim,
cdo lot, cdo mall qe mundon zemren time, ju qe jepni dashuri te
pakufizuar, te pakushezuar, te pamase, ju qe jeni dashuria e vetme qe
kurre nuk tradhetoni, ju qe kurre nuk harroni, dhe kurre nuk jeni
mjaftueshem larg per te mos qene suport.
sa shume shkruaj per
dashurine, dhe sa pak per ty, dashurine e vetme qe kurre nuk ndryshin,
kurre nuk tjetersohet, kurre nuk shterr.
per te dashuren familjne time, per gjysmen time qe me ploteson

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
E dashur familje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: