WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Qekiii

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Qekiii
Fillestar/e
Fillestar/e


Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2013
Postime Postime : 1
Vendodhja Vendodhja : Ch
Mosha Mosha : 48

Qekiii Empty
MesazhTitulli: Qekiii   Qekiii EmptyMon Sep 02, 2013 12:28 pm

Pershendetje gjithve dua te ndaj me ju nje pses se jetes sime qe per 7 vite i dedikova shoqes sime .para shum kohe apo para 8 vitev e ndjeja veten te paprekshem ne gjitha menyrat ne gjitha sfidat qe kisha triumfoja un ashtu si doja un ju them te drejten shkurt me hecke fati . Si thash me heret para 8 vitev kisha shum femra dhe ate shum te bukura , si gjith un rrija zakonisht ne nje chat shqiptar dhe aty kisha njohur 50 % te femrave apo te grave te martuara qe un kisha ne at koh dhe qe akoma ikam ca qe me konvenojn mua , aty kisha nje, nik name ne chat, qe nuk do ta bej publike por personat qe do ken mundesin ta lexojn besojn se edin se kush mund te jet ashtu qe aty me shenoj nje femer duke me pershendeten normal pasi ajo thjesht ishte kureshtare qe te dinte osr tme ngacmonte ne chat pasi e pershendeta dhe un ate ne menyr normale shoqrore dhe e lash te lir pasi nuk kisha koh sepse isha aq i zen sa nuk dija me me kend po flas ashtu qe e injorova ate por ajo prap nga zilija apo nga xhelozija filloj tme ngacmonte mua ,dhe un pasi qe isha shum i nxanun iu drejtova asaj duke i then ' te lutem me le rehat se jam i nxanun me 13 ..!!!!! ...ajo edin se cila fjal tjeter ka qen ,pasi ajo aq shum u nevrikos dhe u acarua filloj tme shenoj pa nderprer pasi ajo kishte mje shoqri te klasit te lart dhe nuk merrej me njer si puna ime ajo filloj ne gjdo mnyr te bisedoj me mua dhe aty filluam te bisedojm dhe jo me pak se 3 apo 5 min me kerkoj numrin e telefonit dhe un prap i them te lutem mos luaj me mua sepse nuk kam koh per te himbur me ty ne ato qaste ajo me thret ne tel dhe fjala e par qe ishte ke koh te hy ne shoqrin tende e te behem e 14 .. !!! Pasi biseduam ne tel besoj hera e par ishte dikund nja 5 min dhe aty filloj gjithqka aty filloj shoqrija jon dhe po at dit besoj diku me shum se 5 apo 6 here kemi biseduar ne tel dhe nuk kishte dit qe nuk flisnim ne tel me or te tera dhe dhe shkemben SMS nuk mund te imagjinoj se si shkruanim ku i gjenim ato fjal kishim aq shum per te shkruar e folur sa nuk dua te ju genjej por shkruanim me me shum se 30 apo 50 SMS ne dit dhe sod kur i lexoj ato SMS qe kam me mijra SMS me ben te mendohem dhe te pyes veten per at shoqe qe kisha un qe ishim te pandar ne net dhe tel pasi ne nuk jetonim ne te njejtin shtet. Un ne perendim dhe ajo !!!!! tjeter shtet ,me e keqja ishte se ajo me thirke mua ne tel pasi me thoshte ti .... !!! Mos ben shpenzime sepse nga ana financiare ajo ishte edhe 100 her me e fort se un por kur filloj shoqrija athere nuk kishte rendesi paraja gjithqka ishte shoqrija mbi te gjitha the koh pas kohe ne fillum te behemi shok vllezzer, motra, thjesht e gjenim veten ne shoqrin ton por kjo shoqri nuk zgjati me or,apo dit,apo jav,apo muaj,por zgjati plot 7 vite dhe un beja jeten time at qe deshiroja me femra te tjera por ngushllimin e gjeja te shoqja ime por un nuk i tregoja jeten time te dyfisht pasi un ate ghjesht e konsideroja si antare te familjes dhe poashtu dhe ajo mua pasi ne dyt ishim te martuar dhe ajo gjithsesi e kishte lejen dhe nga bashkshorti i saj qe te flas me mua pasi ne ishim vetem shok te mir qe i qanim hallet ne momente te mira dhe ne momente te kqija pasi jeta i ka ato momente te tilla dhe un isha gjithmon ne dispozicion te saj ne qfardo kohe , por e gjitj kjo shoqri e jona kaloi ne shum veshtersi pasi qe ne u njoftuam ne fillim aty nderhyri nje idiot qe nuk na la rehat per 7 vite ai ka qen gjighkund me ish ushtaraket e vet qe un nuk kan len gje pa ber nuk kan len gje pa fol nuk kan len gje pa shpiken per ne dy sidomos per mua e gjitha ajo ishte qe vetem e vetem ta largonin nga un ate aty qendronin njerz te estrades thjesh ajo kishte aq shum miq ne estrad sa qe nuk e imagjinoni dot pasi dhe shoqja ime ishe e lidhur me estraden me njerz VIPA te themi te gjith i bashkuan forcat kunder neve dy dhe aty filloj shoqrija jon te jet dhe me e fort se kurr ne ishim vetem tre kurse ata me qindra ishin por si thot nje fjal popullore i drejti kurr nuk humb ,dhe aty un insistova qe te largohet nga shoqrija qe kishte per nje koh te pacaktuar me mendje un se do qetsohet situata por jo shkoi dhe me keq bile bile 2,3 vet prej tyre dhe ran ne spital nga inati qe un arrita ta largoj ate nga shoqrija qe kishe me vite e vite por ne vendosem qe mos te dorzohemi deri ne fund por siq dihet gjdo fillim ka dhe nje mbarim nuk mundeshim te qendronim edhe per shum koh bashk pasi siq thash me heret filluan te flasin te shantazhonin gjithqka filluan dhe te me kercnonin me jet mua por ju them drejten nuk ja kisha friken askujt sepse drejtsija ishte ne anen time por per asgje nuk do me vije keq per at qa ka ndodhen per keto vite po mos te ishte shoqja ime e nderuar qe nuk jemi per fat te keq me ne shoqri por qe e respektoj ende dhe do ta respektoj der ne funt te jetes sime si thash me heret filluan te shpikikin te benin femra se gjoja jan dashnoret e mija te flasin keq per mua e gjithqka qe ekziton me keq ne ket dynja ate qe benin ose flitshin per mua pasi ajo i ndigjonte dhe me merte ne tel me or e or te tera bisedonim kishte bised qe zgjatke deri ne 3 or ju betohem deri sa e bindesha se nuk ishte ashu nuk shkonte as 1 dit apo 5 or prap dyshmant flisnin keq per mua vetem e vetem te largojn nga un ata donin me gjdo kusht te largoet nga un ishin ne gjendje edhe tme paguanin me para dhe me kan ofruar por kam qen gjithmon besnik ndaj shoqes sime dhe do te jam akoma besnik edhe pse shoqrija jon mori fund para ca kohe un edi qe ajo nje dit do kthehet siq me thoshte dhe ajo !!!!.... Nuk do vdes pa e pir ngaj kaffe ne dy sepse pamar parasysh shoqrin qe kisha dhe kam ti je shoku i im i vetem. Nuk esht nevoja vetem te kesh shoqri te klasit te lart sepse shumica e tyre ne publik behen te jen zot por ne jeten provata jan aq te kqi sa nuk e inagjinoni dot nuk dua te bej personat me emer publik por ata edin shum mir kur ta lexojn ket leter se kush jan por diq ju thash per asgje nuk me vjen keq me vjen keq per shoqen time qe beri qmos per shoqrin ton por ne fund u dorzuam dy pasi nuk kishte rrugdalje tjeter un them me plot pergjegjsi qe me vjen shum keq dhe heret a von ne do bashkohemi prap sepse shoqrija jon esht dhe ishte e persosur dhe me vjen shum keq qe un u largova atshtu nuk doja te te lendoja kurr por ma imponun te tjeret dhe nuk kishte rrugdalje tjeter nuk mund te luftonim kunder gjith atyre njerzve nuk kishim fuqi me si nuk u lodhen per 7 vite vetem njehere edhe sod un habiten se qfar njerz ishin dhe jan ata besoj se ti edin shum mir se ku e kam fjalen dhe per kend nese e lexon ket leter dua te them edhe nje here ne jeten time kam pasen dhe kam ber shum gjera te mira dhe te kqija por nje te them shoqrija ime me ty ka qen 100 % e sinqert dhe te kujtohet kur me thoje do te vi te shtepija jote kudo qe te shkosh do te gjej un dhe do takohemi por koha po kalon premtimet po humbin ashtu qe shum her kur bie zila mendoj se athua mos vall je ti. !!!!!! 
Nese e lexon ti edin se kush jam nuk doja te flas me shum per ty pasi edi un situaten se si esht ashtu qe nese nuk te kujtohet se kush jam pasi ketu ti edin qe nuk mund te shkruaj ashtu siq njihemi ne dy gjithmon si shok lexoje ket shprehje tenden qe me thoje me mijra here ...
Te lutem ..!!!!!! kur te shkosh te mjeku te shikosh gjakun se a mos e ki me magnet gjakun .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Qekiii
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA :: TREGIME DASHURIE-
Kërce tek: