WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Pesë fantazitë e çmendura të femrave !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Pesë fantazitë e çmendura të femrave ! Empty
MesazhTitulli: Pesë fantazitë e çmendura të femrave !   Pesë fantazitë e çmendura të femrave ! EmptyTue Sep 17, 2013 12:53 am

Pothuajse nuk ka mashkull i cili nuk ka fantazuar për seks pa kufij dhe rregulla. E njëjta gjë vlen edhe për gratë. Edhe pse duket se gratë hyjnë në një marrëdhënie me ndjenja, e vërteta është pak më ndryshe. Ju sjellim 5 fantazi të çmendura të grave të gjitha kohërave. 


Pesë fantazitë e çmendura të femrave ! Pese_fantazite_e_cmendura_te_f1. Xhirime 

Edhe pse shumica turpërohen vetëm me mendimin që dikush t’i xhirojë gjatë momentit më intim, pothuajse edhe nuk ekziston grua e cila nuk ka ëndërruar për një rol filmik seks joshës 
Xhirimet në shtëpi të bërjes dashuri mund të jetë edukative, por edhe ti zgjojnë ndjenjat të cilat nuk I keni ditur që ekzistojnë. Nëse keni një partner të besueshëm nisuni në aksion, por sigurohuni që xhirimi mos të përfundojë në duar të gabuara 

2. Dominanca 

Roli i gruas dominant që i bindet mallit të saj mashkull dhe mban të gjitha fijet në duart e një skenë që ndez imagjinatën e burrave por edhe të grave. Lidhja dhe kontrolli në paralojë mund të jetë shumë argëtuese kështu që nëse nuk e keni bërë deri tani, provoni diçka të butë, të tilla si shiriti në sy. Nëse ju pëlqen, partneri juaj me siguri do të jenë mirënjohës. 

3. Seks në tresh 

Si burrat që ëndërrojnë për të bërë dashuri me dy partnere edhe për gratë është mendimi për të pasur marrëdhënie seksuale me dy meshkuj të fortë, muskulor është shumë stimulues. Që në fantazi s’ka asgjë të keqe të jeni krijues, dhe gjëja e vetme që ka rëndësi është se ne me të vërtetë do të qëndrojë vetëm në kokën tuaj. 

4. Seks ne vend publik 

Seksit në plazh, në, aeroplan, makinë apo në park e nxit adrenalinën, dhe prandaj edhe me vetë atë ka një fantazi shumë të shpeshtë. A keni një partner i cili dëshiron të provojë gjëra të reja, ose ndoshta për atë gjërat e vjetra provoni për fillim të gjeni një qoshe të qetë ku ju mund të parkojë makinën ose të ulet në stol, dhe pjesa tjetër ua lëshojmë imagjinatës tuaj. 

5. Seks të ashpër 

Edhe pse gratë po hyjnë në një marrëdhënie seksuale me ndjenja, nganjëherë edhe gruaja ka nevojë për diçka më të ashpër dhe të vrazhdë si skena nga filmi "Instinct Basic '. Pasioni i pastër është një shkas i fuqishëm që pothuajse çdo grua të paktën një herë e dëshiron. Nëse hetoni një gjë të tillë, shfrytëzoni menjëherë, por si në të gjitha gjërat dhe në seks ka kufij që duhet ti vendosni menjëherë.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Pesë fantazitë e çmendura të femrave !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SEKSI / EROTIKA (¯`♥´¯) :: EROTIKA-
Kërce tek: