PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi   Mon Jan 24, 2011 5:23 am

Hajde thuani thashethemet e fundit per anetaret e forumit ....!!!!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
MelKarramel
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/01/2011
Postime Postime : 10
Vendodhja Vendodhja : Pejë
Mosha Mosha : 28

MesazhTitulli: Re: Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi   Tue Jan 25, 2011 7:25 am

Whiscky ish martu qashtu ndiva ekish mar grun e dyt Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ejatiteune.com
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi   Wed Jan 26, 2011 9:51 pm

Hajde more perhajr i koft , po mire koka ba

Edhe une kam ni qe Meli ish ba drejtoreshe e Radios hahah

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Gona
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/12/2010
Postime Postime : 76
Vendodhja Vendodhja : Aty ku akush nuk mund te me gjeje

MesazhTitulli: Re: Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi   Sun Jan 30, 2011 10:40 pm

Jane shpernda fjal se mondi i ka 35 vjet Exclamation
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi   Fri May 18, 2012 7:26 pm

jan shpernda fjal se kjo ketu siper esht tullace

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Thashetheme per anetaret e Forumit EjaTi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: THASHETHEME-
Kërce tek: