PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni   Thu Feb 03, 2011 3:32 am

Ju mirepres me idete tuaja te dashur miq te mendimit te lire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni   Thu Feb 03, 2011 5:44 am

Seshte se skam besim , po sja hap zemren asnjeher askujt krejtesisht. Nuk eshte mire ti dije te gjitha per ty askush.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: Re: A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni   Sun Mar 20, 2011 12:48 am

nese sdo kem besim sdo jem me ate person per sy faqe....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni   Sun Apr 17, 2011 9:29 pm

Është mire te kesh besimi tek partneri, por tek asnjë person asnjëherë s'kemi besimin e plote.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 26

MesazhTitulli: Re: A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni   Thu May 19, 2011 3:10 am

njeriut te zemres po por jo cdo gje me detaje perciptazi......

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni   Fri May 18, 2012 12:40 am

po mos tge kisha besim nuk do te rrija pran tij

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A keni Besim T`ia Hapni Krejtesisht Zemren Njeriut qe Dashuroni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: