PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Andin dhe Noga thonë “Këtë natë”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Andin dhe Noga thonë “Këtë natë”   Wed Dec 28, 2011 1:13 amKëngëtari Andin Randobrava në bashkëpunim me tinejxherin Agon Abdullahu, i njohur si Noga, kanë realizuar videon e këngës “Këtë natë”.

Balada ishte realizuar kohë më parë, ndërsa disa ditë para festave të fundvitit ajo është lansuar edhe me videoklip. Klipi i këngës është bërë nga produksioni “Pulla”.

Më poshtë mund ta shihni videoklipin e këngës “Këtë natë”. /Telegrafi/

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Andin dhe Noga thonë “Këtë natë”   Tue Jan 03, 2012 2:40 am

fantstike si kenge....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: Andin dhe Noga thonë “Këtë natë”   Fri May 18, 2012 1:10 am

do ta niskan skenen

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Andin dhe Noga thonë “Këtë natë”   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Andin dhe Noga thonë “Këtë natë”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: