PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MelKarramel
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/01/2011
Postime Postime : 10
Vendodhja Vendodhja : Pejë
Mosha Mosha : 28

MesazhTitulli: A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni?   Mon Jan 24, 2011 5:08 am

A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ejatiteune.com
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni?   Mon Jan 24, 2011 5:18 am

Ndoshta po , por me para mendoj se nuk do kisha mbetur shok me te.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
MelKarramel
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/01/2011
Postime Postime : 10
Vendodhja Vendodhja : Pejë
Mosha Mosha : 28

MesazhTitulli: Re: A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni?   Mon Jan 24, 2011 8:13 am

Nuk k shoqeri aty kur dikur ka pasur dashuri prej shoqeris ne dashuri eshte shume e leht ta shendrrosh mirepo prej dashuris ne shoqeri kurrr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ejatiteune.com
Saranda
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 47
Vendodhja Vendodhja : Ne Boten e Qudirave
Mosha Mosha : 31

MesazhTitulli: Re: A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni?   Thu Jan 27, 2011 9:26 pm

MelKarramel shkruajti:
Nuk k shoqeri aty kur dikur ka pasur dashuri prej shoqeris ne dashuri eshte shume e leht ta shendrrosh mirepo prej dashuris ne shoqeri kurrr

Edhe une pajtohem me karramelen se prej shoqris ne dashuri mundesh me kalu e prej dashurise ne shoqri nuk mundesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni?   Fri May 18, 2012 1:06 am

aspak nuk do te mbetesha shoqja e atij;kur ne te vertet e dua per me shum se nje shtrengim dore apo per nje puthje ne faqe

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni?   Mon May 21, 2012 2:11 am

Nuk mendoj se do kisha mbetur shok me te pasi te ndahesha

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A do te kishit mbetur shok ose shoqe me ish te dashur-in/en nese ndaheni?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: