PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lista e deputetëve të “Vetëvendosjes”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Lista e deputetëve të “Vetëvendosjes”    Thu Jan 27, 2011 8:25 pm


Prishtinë,27 janar - Albin Kurti, Florin Krasniqi e Glauk Konjufca janë më të votuarit në Vetëvendosje. Deputetë të kësaj partie do të jenë edhe dy anëtarët e Lëvizjes për Bashkim. “Express” ka publikuar listën e deputetëve të Vetëvendosjes, pa votat e Mitrovicës dhe ato me kusht. Sipas këtij burimi, 15 më të votuarit e Vetëvendosjes janë:

1. Albin Kurti ka fituar 54 mijë e 885 vota;

2. Florin Krasniqi 16 mijë e 899 vota;

3. Glauk Konjufca 15 mijë e 633 vota;

4. Rexhep Selimi 12 mijë e 930 vota;

5. Afrim Hoti 10978 vota;

6. Liburn Aliu 8414 vota;

7. Albana Fetoshi 7544 vota;

8. Agim Kuleta;

9. Visar Ymeri 6240;

10. Afrim Kasolli ;

11. Faton Topalli;

12. Alma Lama 4606;

13. Aurora Bakalli 3197;

14. Albana Gashi 3176;

15. Albulena Haxhiu 2975

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
 
Lista e deputetëve të “Vetëvendosjes”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: