WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Me Rëndësi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Me Rëndësi Empty
MesazhTitulli: Me Rëndësi   Me Rëndësi EmptySun Dec 12, 2010 10:28 pm

Te nderuar anëtarë në mënyre qe te shmangen keqkuptimet për mbylljen e temave qe hapni,ju lutem te ndiqni këto udhëzime sa here hapni një teme te re.

Arrow Bëni gjithmonë një kërkim qe ka te beje me idenë tuaj rreth temës ne titull ose fjale kyçe, për te pare a ekziston kjo teme apo jo.

Arrow Kur hapni temën, përvec titullit,mundohuni te përshkruani diçka si hyrje, për te orientuar postuesit ne vijim se si te përgjigjen.

Arrow Mos hapni tema te përafërta me tema te tjera sepse tema te tilla do te mbyllen!

Ju Faleminderit

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Me Rëndësi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: Probleme | Ankesa | Kërkesa | Sugjerime :: NDIHMË, SYGJERIME, LAJMËRIME DHE ANKESA-
Kërce tek: