PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

Mirësevini në Forumin Eja-Ti
Ju ftojmë të gjithëve te kontribuoni në ngritjen e këtij forumi i cili i shërben ofrimit te elementeve të shkëmbimit të mendimeve/ideve dhe krijimit të shoqërisë së re. Përveç kësaj jeni te lire te diskutoni rreth problemeve ekonomiko-sociale qe e shqetësojnë komunitetin, mund te jepni ide për zgjidhjen e këtyre problemeve, si dhe mund te informoheni mbi te rejat e fundit!
Shiko mesazhet pa përgjigje
 

(¯`♥´¯) RREGULLORJA E FORUMIT(¯`♥´¯)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

RREGULLORJA E FORUMIT

RREGULLORJA E FORUMITLexo rregulloren para se të postosh në forum
11Rregullorja e Fo...
Fri Nov 26, 2010 8:40 pm
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Eja-Ti Empty
 

(¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

PREZANTIMET

PREZANTIMETPasi të jeni regjistruar, mund të shkruani diçka rreth vetes tuaj në forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, interesat e dëshirat e moshës) .
Moderator: Moderator
12133Me ftoi dikush n...
Thu May 17, 2012 11:49 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

PËRSHËNDETJE DHE URIME

PËRSHËNDETJE DHE URIMEPërshëndetjet dhe urimet e juaja për njëri - tjetrin në raste festash apo gëzimesh.
Moderator: Moderator
14229Pershendetje per...
Mon Sep 16, 2013 9:31 pm
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Eja-Ti Empty
 

(¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

DISKUTIME SHOQËRORE

DISKUTIME SHOQËRORETë bisedohet çdo gjë në mënyrë shoqërore.
Moderator: Moderator
611301E dashur familje...
Wed Jun 20, 2012 7:26 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

DASHURIA DHE ROMANCA

DASHURIA DHE ROMANCAKëtu mund te bisedoni rreth dashurisë..te shkëmbeni përvojat e juaja . ( Dashuri,Romance,Pasion. )
Moderator: Moderator
POEZI, TREGIME DASHURIE
104154815 fakte mahnite...
Tue Sep 17, 2013 12:45 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

AFORIZMA

AFORIZMAAforizma dhe thënie të mençura nga njerëz të mëdhenj.
Moderator: Moderator
728Aforizma për Das...
Fri Jun 08, 2012 6:02 am
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

SHËNDETËSI

SHËNDETËSIKëshillat e mjekëve për një trup të shëndosh në mendje të shëndoshë.
Moderator: Moderator
2554 60 sëmundjet që...
Fri Jun 15, 2012 8:33 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

GALERIA FOTOGRAFIKE

Fotografi nga trevat Shqiptare, qytete të ndryshme, foto nga natyra, foto artistësh , shkrimtarësh , këngëtarësh apo foto dhe krijime tuajat personale.
Moderator: Moderator
646Shqiperia ne deb...
Fri Jun 08, 2012 5:48 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

PORTALI I FORUMIT

PORTALI I FORUMITTek ky forum do të postohen temat më të reja dhe interesante të cilat do të shfaqen tek Portali i Forumit
Moderator: Moderator
122145Rrjedh në publik...
Tue Sep 17, 2013 12:20 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Eja-Ti Empty
 

(¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

TEMA TË LIRA

TEMA TË LIRAArgëtohuni pa fund , shprehni mendimin tuaj lirshëm
Moderator: Moderator
595226Me ty ....
Mon Sep 16, 2013 9:35 pm
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

THASHETHEME

THASHETHEMEDëgjuat një lajm interesant për një VIP? Tregojuni dhe te tjerëve... mbase u intereson!
Moderator: Moderator
418Thashetheme per ...
Fri May 18, 2012 7:26 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

MUZIKA

E dëgjojmë, e këndojmë, kërcejmë me te, shpesh here tekstet duket sikur janë bere për ne!!!
Moderator: Moderator
10164Cila eshte muzik...
Fri May 18, 2012 7:22 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

HUMORI

HUMORITregoni dhe lexoni humor te ndryshëm.
Moderator: Moderator
13171Barcoleta ... Hu...
Tue Sep 17, 2013 12:22 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

KURIOZITETE

KURIOZITETEKuriozitete të ndryshme nga bota që na rrethon.
Moderator: Moderator
4899Babai, nëna e fë...
Sat May 19, 2012 6:14 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

VOTIME DHE SONDAZHE

VOTIME DHE SONDAZHENëse keni një pyetje dhe doni të merrni edhe mendimin e anëtarëve tjerë, këtu mund ta postoni në formën e një votimi. Mund të votoni në të gjitha sondazhet .
Moderator: Moderator
1145Cila kengetare e...
Fri Jun 08, 2012 6:36 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Eja-Ti Empty
 

(¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

KRONIKA E ZEZË

KRONIKA E ZEZËTragjeditë aktuale që ndodhin në trojet Shqiptare !
Moderator: Moderator
4052Kufoma gjendet n...
Tue May 22, 2012 11:29 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

POLITIKA MBARSHQIPTARE

POLITIKA MBARSHQIPTAREÇdo gjë mbi politikën Shqiptare
Moderator: Moderator
:: LAJME NGA KOSOVA, :: LAJME NGA SHQIPËRIA, :: LAJME NGA MAQEDONIA
102120EULEX'i konfirmo...
Mon Jun 04, 2012 6:13 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

LAJME NGA BOTA

LAJME NGA BOTAÇdo gjë mbi zhvillimet politike në botë
Moderator: Moderator
1726Arrestohen 12 të...
Fri Jun 08, 2012 8:50 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Eja-Ti Empty
 

(¯`♥´¯) FORUMI KULTUROR (¯`♥´¯)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

LETËRSIA

LETËRSIAShkrime ne vargje, poezi, proza dhe krijime personale.... Mund te postoni vargjet, thëniet dhe pjese nga libra te autoreve qe ju pëlqejnë.
Moderator: Moderator
SHKRIMTARË SHQIPTAR, SHKRIMTARË TË HUAJ
2898cili eshte libri...
Fri May 18, 2012 7:49 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

KINEMAJA DHE TELEVIZIONI

KINEMAJA DHE TELEVIZIONIVendi ku mund te diskutojmë për yjet e kinemasë shqiptare dhe te huaj, per filmat me te bukur nder vite te rinj e te vjetër. Komente, mendime, opinione, intervista.
Moderator: Moderator
616Filmi shqiptar "...
Mon Jun 04, 2012 6:20 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

KUZHINA SHQIPTARE

KUZHINA SHQIPTAREReceta gatimi nga kuzhina shqiptare. Rast i mirë për te gjitha amvisat dhe kuzhinieret shqiptar te postojnë recetat e tyre speciale. Kështu mësoni edhe ju qe s'dini.
Moderator: Moderator
620Embelsire me Ver...
Sat Jun 25, 2011 12:41 am
sweety Shiko mesazhin e fundit
Eja-Ti Empty
 

(¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

LIFESTYLE

LIFESTYLELifestyle
Moderator: Moderator
2448Këngëtarja rome ...
Fri May 18, 2012 7:40 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

MODË

MODËEkstravagante dhe e heshtur bredh neper shoqërinë tone mania e veshjeve te fundit. Mendime dhe opinione mbi modën shqiptare, si po ecën ajo ne vendin tone?
Moderator: Moderator
737Cfare veshje do ...
Tue May 22, 2012 11:30 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

V.I.P

V.I.PBota e Yjeve
Moderator: Moderator
2244Rihanna, me 8 dh...
Mon Jun 04, 2012 6:38 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Eja-Ti Empty
 

(¯`♥´¯) FORUMI SHKENCOR (¯`♥´¯)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

INFORMATIKË

INFORMATIKËPHP, ASP, C++, PYTHON, VB, Mirc Scripting, Network, Sisteme Operative, etj
Moderator: Moderator
710Rregullat e sjel...
Tue May 22, 2012 11:32 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

TË REJAT E TEKNOLOGJISË

TË REJAT E TEKNOLOGJISËLajme mbi fushën e zhvillimit teknologjik, të internetit, të softuerë dhe harduerë si dhe gjithçka ndodh midis tyre.
Moderator: Moderator
1518si te shosh Opc...
Tue Dec 27, 2011 3:15 am
sweety Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

MATEMATIKË & GJEOMETRI

MATEMATIKË & GJEOMETRIProblema, teorema dhe ndihmë nga anëtarët.
Moderator: Moderator
511shkenca matemati...
Sun Jan 29, 2012 1:44 am
sweety Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

EKONOMI & BIZNES

EKONOMI & BIZNESNe këtë forum mund te gjeni informacion nga ekonomia shqiptare dhe ajo botërore.
Moderator: Moderator
1014Kredia e re do u...
Sat Jan 07, 2012 8:33 am
sweety Shiko mesazhin e fundit
Eja-Ti Empty
 

(¯`♥´¯) SHKENCAT SOCIALE (¯`♥´¯)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

FILOZOFIA

FILOZOFIAÇdo gjë mbi filozofinë dhe thëniet filozofike.
Moderator: Moderator
643Filozofii person...
Fri Jun 08, 2012 5:59 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

PSIKOLOGJIA

PSIKOLOGJIAGjithçka mbi Psikologjinë.
Moderator: Moderator
1416Pushteti dhe Sek...
Fri Oct 14, 2011 9:01 pm
The Godfather Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

HISTORIA

HISTORIADiskutime rreth Historisë Shqiptare
Moderator: Moderator
15116Kryengritja e Ko...
Fri Jun 15, 2012 8:31 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

PERSONALITETE TË SHQUARA SHQIPTARE

PERSONALITETE TË SHQUARA SHQIPTAREFigurat më të spikatura të historisë, artit, letërsisë dhe shkencës Shqiptare
Moderator: Moderator
1313Çerçiz TOPULLI...
Sat Sep 03, 2011 10:07 pm
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Eja-Ti Empty
 

(¯`♥´¯) BOTA SHPIRTËRORE (¯`♥´¯)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

KOMUNITETI ISLAM

KOMUNITETI ISLAMBesimtarët myslimanë mblidhen në këtë forum për të diskutuar dhe ndarë me njëri-tjetrin mësimet fetare dhe eksperiencat e tyre të jetës.
Moderator: Moderator
46KUR'ANI, DITURIA...
Fri Jan 21, 2011 2:51 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

KOMUNITETI KATOLIK

KOMUNITETI KATOLIKBesimtarët e krishterë mblidhen në këtë forum për të diskutuar dhe ndarë me njëri-tjetrin mësimet fetare dhe eksperiencat e tyre të jetës.
Moderator: Moderator
411Besimtaret ortod...
Sat Jan 07, 2012 8:26 am
sweety Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

TOLERANCA FETARE

TOLERANCA FETARENë këtë forum diskutohet rreth kontributit që duhet të japin komunitetet fetare në ushqimin e tolerancës fetare midis shqiptarëve. gjithashtu roli i fesë ne çështjen tonë kombëtare.
Moderator: Moderator
25Festimi i "Ditës...
Sun Feb 06, 2011 10:03 pm
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Eja-Ti Empty
 

(¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

ÇDO GJË RRETH SPORTIT

ÇDO GJË RRETH SPORTITLajmet me te reja nga Sporti
Moderator: Moderator
1820Sulmi kuqezi për...
Mon Jun 04, 2012 6:43 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

FUTBOLL

FUTBOLLKomente mbi kampionatet e futbollit, skuadrat, lojtarët tuaj të preferuar, rezultate, pjesa e tifozëve. Futbollistët kosovarë jashtë.
Moderator: Moderator
KAMPIONATI EVROPIAN, KAMPIONATET BOTËRORE
6381Shqipëria dërrmo...
Fri May 18, 2012 7:47 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

BASKETBOLL

BASKETBOLLBasketbolli një sport shume i bukur por dhe tepër popullor. Lexoni këtu te rejat rreth tij.
Moderator: Moderator
716EUROBASKET 2011...
Sun Sep 18, 2011 11:18 pm
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

SPORTE TJERA

SPORTE TJERAÇdo gjë rreth sporteve tjera si : Volejboll , Hendboll etj etj
Moderator: Moderator
78Rrezikoi jetën p...
Sat Nov 26, 2011 2:10 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Eja-Ti Empty
 

(¯`♥´¯) SEKSI / EROTIKA (¯`♥´¯)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

EROTIKA

EROTIKAForumi përmban materiale për të rritur. Ndalohet hyrja e moshës nën +18 vjeç. NUK LEJOHEN MATERIALE ME PËRMBAJTJE PORNO
Moderator: Moderator
28193Vendet në trupin...
Tue Sep 17, 2013 12:55 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Eja-Ti Empty
 

Probleme | Ankesa | Kërkesa | Sugjerime

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

NDIHMË, SYGJERIME, LAJMËRIME DHE ANKESA

NDIHMË, SYGJERIME, LAJMËRIME DHE ANKESANë Këtë rubrikë jepet ndihme për çdo gjë ne lidhje me forumin. Gjithashtu mund të bëni ankesat tuaja për sharje ose abuzime.
1029Çfarë i mungon f...
Sun Jan 29, 2012 1:32 am
sweety Shiko mesazhin e fundit
Eja-Ti Empty
 

(¯`♥´¯) ARKIVA (¯`♥´¯)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

ARKIVA E FORUMIT

ARKIVA E FORUMITArkivi ku grumbullohen temat e forumit te cilat nuk kanë më vlerë ose i ka ikur koha. Temat te cilat janë te hapura nga dy here ose me shume si dhe temat e vjetërsuara. Këto tema vetëm mund ti lexoni.
13Per kend do te v...
Mon Dec 13, 2010 12:37 am
The Godfather Shiko mesazhin e fundit
Eja-Ti Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 10294 artikuj
Forumi ka 86 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri E.hasani2000
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 32 më Sat Sep 18, 2021 10:18 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Administrator ][ Moderator ][ V.I.P ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur