PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

Radio Live

Mirë se Vini Vizitor
Mirë se vini në EjaTi Forum.

Jeni duke e shfletuar faqen tonë si një Vizitor: mund të shikosh një pjesë të temave dhe diskutimeve por akoma nuk mund të marrësh pjesë në to, të shfrytëzosh në maksimum të gjitha shërbimet e ofruara nga regjistrimi.

Duke u REGJISTRUAR në komunitetin tonë, mund të shkruani mesazhe, të komunikosh me miqtë edhe në privat, të votosh në sondazhe, të ndash mendimin tënd me anëtarët tjerë si dhe shumë gjëra tjera. Të gjitha me një regjistrim falas

Argëtim të këndshëm.
Mënyja
Tema Fundit
» Vendet në trupin e femrës të cilat mezi presin të preken
Eja-Ti - Portali EmptyTue Sep 17, 2013 12:55 am nga Mondi

» Pesë fantazitë e çmendura të femrave !
Eja-Ti - Portali EmptyTue Sep 17, 2013 12:53 am nga Mondi

» 15 fakte mahnitese per dashurine..
Eja-Ti - Portali EmptyTue Sep 17, 2013 12:45 am nga Mondi

» Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti
Eja-Ti - Portali EmptyTue Sep 17, 2013 12:22 am nga Mondi

» Rrjedh në publik kënga e re e Getit (Audio)
Eja-Ti - Portali EmptyTue Sep 17, 2013 12:20 am nga Mondi

» Me ty ....
Eja-Ti - Portali EmptyMon Sep 16, 2013 9:35 pm nga Mondi

» PO ose JO?
Eja-Ti - Portali EmptyMon Sep 16, 2013 9:34 pm nga Mondi

» Besoj..?
Eja-Ti - Portali EmptyMon Sep 16, 2013 9:33 pm nga Mondi

» Fjala e Momentit...!!
Eja-Ti - Portali EmptyMon Sep 16, 2013 9:33 pm nga Mondi

Sondazh
Mosha ideale per tu martuar?
 20-25 vjeç
 25-30 vjeç
 30-35 vjeç
 35-40 vjeç
 S'ka moshe ideale
 Nuk e di
Shiko rezultatin
Sponzorët e Forumit
Të nderuar anëtarë! Nëse ju dëshironi, mund të mbështesni forumin duke bërë një donacion, dhe të bëheni bashkëpunëtor në Forum. Të gjitha donacionet tuaja do të garantojë vazhdimësinë dhe cilësinë e këtij forumi. Dëshiron ta sponzorizosh , atëherë kontaktoni Administratorin
Social bookmarking
Social bookmarking reddit  Social bookmarking google      

WwW.Eja-Ti.Tk Dhe WwW.Eja-Ti.ToP-FoRuM.NeT

Bookmark and share the address of WwW.Eja-Ti.Tk on your social bookmarking website
Eja Ti
Media Shqipëtare
Keywords
Faqe Sportive
Rrjedh në publik kënga e re e Getit (Audio)
Eja-Ti - Portali EmptyTue Sep 17, 2013 12:20 am nga Mondi
Eja-Ti - Portali F.0916231528107_m

Përmes një videoje të shkurtër, kompania xhiruese nga Maqedonia, Tomato, ka paralajmëruar videoklipin më të ri nga Adelina Tahiri.
Kënga quhet “Heart On Fire” dhe është në gjuhën angleze, ndërsa, siç thuhet, së shpejti do të vijë “premiera botërore” e klipit.
Ndryshe, nëse duhet besuar asaj që shkruan nëpër rrjetet …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Andin dhe Noga thonë “Këtë natë”
Eja-Ti - Portali EmptyWed Dec 28, 2011 1:13 am nga Mondi
Eja-Ti - Portali 1z71raq

Këngëtari Andin Randobrava në bashkëpunim me tinejxherin Agon Abdullahu, i njohur si Noga, kanë realizuar videon e këngës “Këtë natë”.

Balada ishte realizuar kohë më parë, ndërsa disa ditë para festave të fundvitit ajo është lansuar edhe me videoklip. Klipi i këngës është bërë nga produksioni “Pulla”.

Më poshtë mund ta shihni …

[ Më shumë ]
Komentet: 2
Noizy: Duetet me Çilin dhe Gentën do të bëhen
Eja-Ti - Portali EmptyFri Nov 18, 2011 11:20 pm nga Mondi
Eja-Ti - Portali Dlq5g6

Ishte përfolur shumë një bashkëpunim i mundshëm në mes reperit Noizi dhe Çiljetës, si dhe një tjetër në mes tij dhe Genta Ismailit, por asnjëra nga këto nuk u realizua, së paku jo deri tash.

Sipas reperit këto premtime të parealizuara deri tash janë si pasojë e angazhimeve të shumta që ai ka pasur.

“Për shkak të koncerteve të shumta dhe …

[ Më shumë ]
Komentet: 1
Rona Nishliu në Eurovision
Eja-Ti - Portali EmptyThu Dec 29, 2011 9:28 pm nga Mondi
Eja-Ti - Portali 9apfg6

Pas një performance jashtëzakonisht të shkëlqyer, këngëtarja Rona Nishliu ka rrëmbyer çmimin e parë në Festivalin e 50-të të Këngës, duke siguruar kështu pjesëmarrjen në kompeticionin e muzikës europiane Eurovision Song Contest.

Në luftën e drejtpërdrejtë për çmimin e parë mes Elton Dedës, Sajmir Brahos dhe përfaqësueses së vetme nga Kosova, …

[ Më shumë ]
Komentet: 3
Troja “e kall” publikun e Prishtinës
Eja-Ti - Portali EmptyTue Nov 29, 2011 3:23 am nga Mondi
Eja-Ti - Portali F_112911

Megjithëse koncerti i grupit “Troja” mbrëmë ka filluar me vonesë, adhuruesit e këtij grupi janë ndarë të kënaqur me atmosferën dhe performancën e rokerëve.

Koncerti, i organizuar për 28 nëntorin, Ditën e Flamurit, me moton “Shkun 99 vjet e hajt”, ishte paraparë të fillojë rreth orës 20:00. Me një orë vonesë, në skenë …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Redon Makashi fitues i “Kënga Magjike 2011”
Eja-Ti - Portali EmptySat Nov 19, 2011 8:12 pm nga Mondi
Eja-Ti - Portali Dw7z41

Redon Makashi është shpallur fitues i Festivalit të përvitshëm “Kënga Magjike 2011”. Ai garoi në këtë festival me këngën “Më lër të fle”. Me një diferencë të theksuar votash, Redon Makashi morri shumicën e votave të 48 këngëtarëve dhe grupeve pjesëmarrëse.

Fitorja erdhi pasi vetë këngëtarët ishin juria që zgjidhte përmes sistemit të …

[ Më shumë ]
Komentet: 1
Leonora: Nuk e vodha këngën
Eja-Ti - Portali EmptyFri Nov 18, 2011 11:18 pm nga Mondi
Eja-Ti - Portali 9lemva

Këngëtarja e njohur kosovare Leonora Jakupi mohon të ketë vjedhur këngën e saj të fundit me të cilën po konkurron në festivalin “Kënga Magjike” në Shqipëri.

Këto deklarata këngëtarja i ka bërë në emisionin televiziv “Opinion” në televizionin “Klan”.

Ndryshe gjatë këtij emisioni Leonora ka thënë se ka qëndruar tri net pa gjumë pas …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Troja do të lansojë album të ri
Eja-Ti - Portali EmptySat Nov 12, 2011 11:21 pm nga Mondi
Eja-Ti - Portali Wufjtj

Rock grupi i njohur, Troja ka filluar realizimin e albumit të ri, i cili do të lansohet në vitin 2012.

Albumi do të ketë rreth 10 këngë, të cilat kryesisht do të jenë të bazuara në temat që e preokupojnë shoqërinë kosovare, gjithnjë sipas anëtarit të Trojës, Florentit, i cili i bëri këto pohime për Zërin.

Troja pas realizimit të disa koncerteve …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Statistikat
Forumi ka 86 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri E.hasani2000

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 10294 artikuj v 982 temat
Top posters
Mondi
Eja-Ti - Portali Vote_lcap1Eja-Ti - Portali Voting_bar1Eja-Ti - Portali Vote_rcap1 
sweety
Eja-Ti - Portali Vote_lcap1Eja-Ti - Portali Voting_bar1Eja-Ti - Portali Vote_rcap1 
Laksi
Eja-Ti - Portali Vote_lcap1Eja-Ti - Portali Voting_bar1Eja-Ti - Portali Vote_rcap1 
Maqoku
Eja-Ti - Portali Vote_lcap1Eja-Ti - Portali Voting_bar1Eja-Ti - Portali Vote_rcap1 
Memories
Eja-Ti - Portali Vote_lcap1Eja-Ti - Portali Voting_bar1Eja-Ti - Portali Vote_rcap1 
Kingiaburrel
Eja-Ti - Portali Vote_lcap1Eja-Ti - Portali Voting_bar1Eja-Ti - Portali Vote_rcap1 
@Nora@
Eja-Ti - Portali Vote_lcap1Eja-Ti - Portali Voting_bar1Eja-Ti - Portali Vote_rcap1 
The Godfather
Eja-Ti - Portali Vote_lcap1Eja-Ti - Portali Voting_bar1Eja-Ti - Portali Vote_rcap1 
DitTixX
Eja-Ti - Portali Vote_lcap1Eja-Ti - Portali Voting_bar1Eja-Ti - Portali Vote_rcap1 
Erika
Eja-Ti - Portali Vote_lcap1Eja-Ti - Portali Voting_bar1Eja-Ti - Portali Vote_rcap1 
Kënga e Javës
Ora
November 2021
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Foto e Javës
EjaTi Forum