PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Vendet në trupin e femrës të cilat mezi presin të preken


EROTIKA0Mondi1622Tue Sep 17, 2013 12:55 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Pesë fantazitë e çmendura të femrave !


EROTIKA0Mondi1170Tue Sep 17, 2013 12:53 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  15 fakte mahnitese per dashurine..


DASHURIA DHE ROMANCA1Kingiaburrel848Tue Sep 17, 2013 12:45 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
HUMORI61Mondi8033Tue Sep 17, 2013 12:22 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Rrjedh në publik kënga e re e Getit (Audio)


PORTALI I FORUMIT0Mondi756Tue Sep 17, 2013 12:20 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Me ty ....


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 5, 6, 7 ]
TEMA TË LIRA172@Nora@7984Mon Sep 16, 2013 9:35 pm
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  PO ose JO?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 10, 11, 12 ]
TEMA TË LIRA277Erika9999Mon Sep 16, 2013 9:34 pm
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Besoj..?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 3, 4, 5 ]
TEMA TË LIRA119Laksi5157Mon Sep 16, 2013 9:33 pm
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Fjala e Momentit...!!


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 6, 7, 8 ]
TEMA TË LIRA184Mondi7803Mon Sep 16, 2013 9:33 pm
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Ty Lart te kam..?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
TEMA TË LIRA38Laksi1594Mon Sep 16, 2013 9:32 pm
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Pershendetje per anetaret e forumit.


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
PËRSHËNDETJE DHE URIME63The Godfather3689Mon Sep 16, 2013 9:31 pm
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Qekiii


TREGIME DASHURIE0Qekiii573Mon Sep 02, 2013 12:28 pm
Qekiii Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  E dashur familje


DISKUTIME SHOQËRORE0Kingiaburrel1623Wed Jun 20, 2012 7:26 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Po hap zemren dhe po clirohem nga brengat..


DASHURIA DHE ROMANCA0Kingiaburrel508Wed Jun 20, 2012 7:22 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Femrat njohin meshkujt e shemtuar edhe pa i pare


DASHURIA DHE ROMANCA0Kingiaburrel498Wed Jun 20, 2012 7:21 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Lumturia dhe dhimbja...


DASHURIA DHE ROMANCA0Kingiaburrel819Wed Jun 20, 2012 7:19 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Nga vjen fjala dashuri dhe kuptimi i saj?


DASHURIA DHE ROMANCA0Kingiaburrel873Wed Jun 20, 2012 7:17 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Dashuria


DASHURIA DHE ROMANCA0Kingiaburrel800Wed Jun 20, 2012 7:16 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Nje leter per ty...


DASHURIA DHE ROMANCA16Kingiaburrel3073Wed Jun 20, 2012 7:15 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  60 sëmundjet që rrezikojnë fëmijët nga lindja deri ne adoleshencë


SHËNDETËSI15sweety1546Fri Jun 15, 2012 8:33 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Kryengritja e Kosovës e vitit 1910


HISTORIA7Mondi643Fri Jun 15, 2012 8:31 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Misteret më të mëdha në histori


HISTORIA1DitTixX479Fri Jun 15, 2012 8:30 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Një vajzë që ka përjetuar tmerrin


HISTORIA1Mondi377Fri Jun 15, 2012 8:29 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Fëmijët dëgjonin britmat e nënave


HISTORIA1Mondi372Fri Jun 15, 2012 8:27 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Jeta e saj përfundoi në valët e Adriatikut


HISTORIA2Mondi444Fri Jun 15, 2012 8:25 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Pas dhunimit i luta të më vrisnin


HISTORIA5Mondi892Fri Jun 15, 2012 8:25 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Një çastë malli ...


TREGIME DASHURIE3Mondi559Fri Jun 08, 2012 9:00 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Lamtumire dashuria ime!


TREGIME DASHURIE1sweety3160Fri Jun 08, 2012 8:59 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Sa shume mendime ??


TREGIME DASHURIE3Mondi561Fri Jun 08, 2012 8:58 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Roberesh e Dashurise..


TREGIME DASHURIE1Laksi435Fri Jun 08, 2012 8:57 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Per ty qe hyre papritur ne mendjen time...


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
TREGIME DASHURIE57Laksi3665Fri Jun 08, 2012 8:56 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  ME FAL SIMPATIA E JETES SIME..


TREGIME DASHURIE3Laksi588Fri Jun 08, 2012 8:55 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Historia e 2 Shokeve qe duheshin shume!


TREGIME DASHURIE1sweety612Fri Jun 08, 2012 8:51 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Arrestohen 12 të dyshuar për terrorizëm në Britani


LAJME NGA BOTA1Mondi590Fri Jun 08, 2012 8:50 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Së paku 35 të vrarë në Egjipt


LAJME NGA BOTA1The Godfather448Fri Jun 08, 2012 8:49 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  NATO-ja, plan special për Poloninë dhe vendet balltike


LAJME NGA BOTA1Mondi395Fri Jun 08, 2012 8:48 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Rebelët libianë marrin kontrollin e një pike kufitare


LAJME NGA BOTA1@Nora@378Fri Jun 08, 2012 8:46 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Policia spanjolle arreston 21 serbë, anëtarë të një bande


LAJME NGA BOTA1Mondi327Fri Jun 08, 2012 8:44 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Dorëheqje e gjashtë politikanëve në Turqi pas skandalit seksual


LAJME NGA BOTA1Mondi368Fri Jun 08, 2012 8:43 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Prifti që përkrah pedofilinë tmerron Holandën


LAJME NGA BOTA1Mondi350Fri Jun 08, 2012 8:42 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Rriten incidentet raciste në Zvicër


LAJME NGA BOTA1@Nora@319Fri Jun 08, 2012 8:41 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Bota po “pushtohet”


LAJME NGA BOTA1The Godfather389Fri Jun 08, 2012 8:40 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

 [ Sondazh ] Cila kengetare eshte me e mire?


VOTIME DHE SONDAZHE4Mondi887Fri Jun 08, 2012 6:36 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Nje fjale per veten tuaj.


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 4, 5, 6 ]
TEMA TË LIRA146Gona5096Fri Jun 08, 2012 6:33 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Cfar do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli ??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
TEMA TË LIRA86Mondi2769Fri Jun 08, 2012 6:28 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Shkruaj dicka me fjalen...UNE JAM..


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
TEMA TË LIRA43Laksi1799Fri Jun 08, 2012 6:23 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Une them? Ti cfare thua?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 3, 4, 5 ]
TEMA TË LIRA105Erika4050Fri Jun 08, 2012 6:20 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Qfarë ndjeni per antarin më Lartë..?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 3, 4, 5 ]
TEMA TË LIRA109Laksi3271Fri Jun 08, 2012 6:18 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Nderto diçka me fjaLen NESE...


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 4, 5, 6 ]
TEMA TË LIRA136Laksi4907Fri Jun 08, 2012 6:17 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - WwW.Eja-Ti.Tk Empty

  Nje fjale e huaj...!!


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
TEMA TË LIRA31Mondi1464Fri Jun 08, 2012 6:16 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kërce tek: