WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Zajmina me videoklip të ri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Zajmina me videoklip të ri Empty
MesazhTitulli: Zajmina me videoklip të ri   Zajmina me videoklip të ri EmptyThu Aug 04, 2011 8:48 pm

Zajmina me videoklip të ri 2sb5nyb

Këngëtarja shqiptare Zajmina Vasjari këtyre ditëve ka bërë disa fotografi të reja gjatë xhirimeve të videoklipit të saj të ri “Po ta dija”.

Në pamjet e reja bukuroshja vjen me veshje plazhi dhe tregon linjat e saja të përkryera të trupit.

Kënga “Po ta dija” është realizuar nga kompozitori Flori Mumajesi, ndërsa videoklipi i kësaj kënge pritet të publikohet së shpejti.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Zajmina me videoklip të ri Empty
MesazhTitulli: Re: Zajmina me videoklip të ri   Zajmina me videoklip të ri EmptyMon Jun 04, 2012 6:26 pm

esht keng e bukur;po kengetarja esht shemtuar(gjithandej me silikon)

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zajmina me videoklip të ri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: