WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 si te shosh Opcione ne Menyne ‘Send To’?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

si te shosh  Opcione ne Menyne ‘Send To’? Empty
MesazhTitulli: si te shosh Opcione ne Menyne ‘Send To’?   si te shosh  Opcione ne Menyne ‘Send To’? EmptyTue Dec 27, 2011 3:15 am

Nese i bartni shpesh fajllat ne nje folder te caktuar, atehere do te ishte mire qe ate folder ta keni si opcion te menyse Sent To kur te klikoni me tastin e djathte.


Se pari duhet ti shfaqni te gjitha fajllat e fshehura.


Me pas shkoni te Documents and Settings/EmriIKompjuteritTuaj dhe gjeni folderin Send To

Hapeni folderin dhe ne te vendosni nje shortcut te folderit ne te cilin deshironi ti bartni fajllat

have a nice Day si te shosh  Opcione ne Menyne ‘Send To’? Attachmentsi te shosh  Opcione ne Menyne ‘Send To’? Attachmentsi te shosh  Opcione ne Menyne ‘Send To’? Attachment

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
 
si te shosh Opcione ne Menyne ‘Send To’?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) FORUMI SHKENCOR (¯`♥´¯) :: TË REJAT E TEKNOLOGJISË-
Kërce tek: