WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 AFORIZMA PER MESHKUJ

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

AFORIZMA PER MESHKUJ Empty
MesazhTitulli: AFORIZMA PER MESHKUJ   AFORIZMA PER MESHKUJ EmptyFri Dec 30, 2011 8:42 am

Një burre qe te don te keqen ,është me mirë se një grua qe te don te miren.


Meshkujt kujtojne se duhani i ben burra.


Grate mbajne mend vetem burrat qe i kane bërë për te qeshur, burrat vetem grate qe i kane bërë për te qare.


Mashkulli i vertet i do dy gjera RREZIKUN dhe LOJEN prandaj e zgjedh femren si loje me te rrezikeshme


Burrat ne rinin e tyre punojn si skllave qe te fitojn diqka qe kur te plaken te ken një jete me te mirë,dhe kur plaken e kuptojn qe është vone për te jetuar jeten e tyre sic kan dashur ata
(Aleksander Pope)


Streha e fundit e 1 mashkulli te ndershem është gruaja!


Burrat besojnë se bota është krijuar vetëm për ta.


Burri një herë ka lindur, një herë edhe do të vdesë


Ne krah te një mashkulli me karriere dhe te forte qendron gjithmone një grua e zgjuar dhe e forte!¨


Mashkulli është koka e shtepise, femra është qafa dhe sic dihet qafa e qon koken ku te doje.

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

AFORIZMA PER MESHKUJ Empty
MesazhTitulli: Re: AFORIZMA PER MESHKUJ   AFORIZMA PER MESHKUJ EmptyFri Jun 08, 2012 5:54 am

Burri qe esht burre nuk zihet me gra.
Burri qe esht burre ka 4 dashnore.
Burri qe esht burre nuk ka frike kurre.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
AFORIZMA PER MESHKUJ
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: AFORIZMA-
Kërce tek: