WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Anulohet vendimi për lirimin e përkohshëm të Haradinajt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Anulohet vendimi për lirimin e përkohshëm të Haradinajt  Empty
MesazhTitulli: Anulohet vendimi për lirimin e përkohshëm të Haradinajt    Anulohet vendimi për lirimin e përkohshëm të Haradinajt  EmptyThu Dec 16, 2010 9:23 pm

Prishtinë, 16 dhjetor – Tribunali i Hagës ka vendosur ta anulojë vendimin e dhënë para pak kohësh për lirimin e përkohshëm të Ramush Haradinajt. Prokuroria kishte paraqitur ankesë ndaj vendimit të Tribunalit për lirimin e përkohshëm të liderit të AAK-së nga paraburgimi. Arsyetimi i dhënë është droja nga frikësimi i dëshmitarëve.

Me vendimin e paradokohshëm, Ramush Haradinaj i qe lejuar lirimi i përkohshëm nga data 17 dhjetor deri më 14 janar.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Anulohet vendimi për lirimin e përkohshëm të Haradinajt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: POLITIKA MBARSHQIPTARE-
Kërce tek: