WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Lady Gaga, në skenë gjysmënudo

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Lady Gaga, në skenë gjysmënudo Empty
MesazhTitulli: Lady Gaga, në skenë gjysmënudo   Lady Gaga, në skenë gjysmënudo EmptyThu Dec 16, 2010 9:31 pm

Londër, 16 dhjetor - Lady Gaga befasoi fansat e saj në Londër, duke kënduar vetëm me veshjet intime, në një pab, në orët e vona të mbrëmjes së mërkurë.

Një pjesë e fanseve të saj femra, duke ndjekur shembullin e idhullit të tyre, u zhveshën gjatë koncertit. Këngëtarja u paraqit në arenën e vogël së bashku me grupin “Semi Precious Weapons”, për të kënduar dy këngë.

Publiku nuk ishte paralajmëruar për mbërritjen e saj. Lady Gaga do të nisë brenda pak ditëve një turne që do ta çojë në disa qytete të Anglisë, SHBA-së dhe Europës.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Lady Gaga, në skenë gjysmënudo Empty
MesazhTitulli: Re: Lady Gaga, në skenë gjysmënudo   Lady Gaga, në skenë gjysmënudo EmptyMon Jun 04, 2012 6:38 pm

kokrra e debiles

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lady Gaga, në skenë gjysmënudo
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: