WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Fore me Chuck Norrisin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Fore me Chuck Norrisin Empty
MesazhTitulli: Fore me Chuck Norrisin   Fore me Chuck Norrisin EmptyMon Dec 20, 2010 10:14 pm

Mbasi jon shum t'shpeshtume foret me ChuckNorrisin at'her kallxojeni edhe ju ndonjo, tkshim pak (:!

ChukNorisin e ka bo tezja e vet...se ska guxoft kerkush me ja *i nanen.
Chuck Norrisi i ka fitu 1 Miliard Dollar nKuizin Kush Do te Behet Milioner
Chuck Norrisn se bon kepa me kajt, po ai e bon kepen me kajt Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Fore me Chuck Norrisin Empty
MesazhTitulli: Re: Fore me Chuck Norrisin   Fore me Chuck Norrisin EmptyMon Dec 20, 2010 10:23 pm

Çka hanë fqinjët e Chuck Norris? Ata hanë......dajak?

Pse Chuck Norris ka ardhur në jetë nga tezja e tij? Sepse, askush nuk ka guxuar të flejë me nënën e tij.

Të gjithë fëmijët veshin rroba me Spiderman dhe Batman. Vetëm, Spiderman dhe Batman veshen me rroba të Chuck Norris.

Nëse ju keni pesë dollarë dhe Chuck Norris ka pesë dollarë, Chuck Norris ka më shumë para se ju.

Chuck Norris nuk lexon libra. Ai i shikon ato derisa të merr informacion që ai dëshiron.
Nuk ka teori të evolucionit. Ka vetëm një listë të krijesave të cilat Chuck Norris i ka lejuar të jetojë.

Chuck Norris nuk fle. Ai pret.

Chuck Norris ka llogaritur deri në infinit - dy herë.

Chuck Norris nuk mban orë, AI vendos sa është ora.

Chuck Norris mund ta ndajë një numër me zero.

Një fotografi vlen një mijë fjalë. Një Chuck Norris vlen 1 miliard fjalë.

I merr 20 minuta kohë, të fortit, Chuck Norris për të shikuar diçka që zgjat 60 minuta.

Kur Chuck Norris shikon në pasqyrë asgjë nuk duket.

Kurrë nuk mund të jetë një Chuck Norris i dytë.

Vetëm Chuck Norris ka gjetur “kime n’vo”

Chuck Norris mund të duartrokas me një dorë.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Fore me Chuck Norrisin Empty
MesazhTitulli: Re: Fore me Chuck Norrisin   Fore me Chuck Norrisin EmptySat May 19, 2012 6:40 pm

aaahahahaha ciu shkreti chuck norri ce kan zen lemza;se e keni permend ju te dy

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Fore me Chuck Norrisin Empty
MesazhTitulli: Re: Fore me Chuck Norrisin   Fore me Chuck Norrisin Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fore me Chuck Norrisin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: HUMORI-
Kërce tek: