PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

(¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

TEMA TË LIRA

TEMA TË LIRAArgëtohuni pa fund , shprehni mendimin tuaj lirshëm
Moderator: Moderator
595226Me ty ....
Mon Sep 16, 2013 9:35 pm
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

THASHETHEME

THASHETHEMEDëgjuat një lajm interesant për një VIP? Tregojuni dhe te tjerëve... mbase u intereson!
Moderator: Moderator
418Thashetheme per ...
Fri May 18, 2012 7:26 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

MUZIKA

E dëgjojmë, e këndojmë, kërcejmë me te, shpesh here tekstet duket sikur janë bere për ne!!!
Moderator: Moderator
10164Cila eshte muzik...
Fri May 18, 2012 7:22 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

HUMORI

HUMORITregoni dhe lexoni humor te ndryshëm.
Moderator: Moderator
13171Barcoleta ... Hu...
Tue Sep 17, 2013 12:22 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

KURIOZITETE

KURIOZITETEKuriozitete të ndryshme nga bota që na rrethon.
Moderator: Moderator
4899Babai, nëna e fë...
Sat May 19, 2012 6:14 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

VOTIME DHE SONDAZHE

VOTIME DHE SONDAZHENëse keni një pyetje dhe doni të merrni edhe mendimin e anëtarëve tjerë, këtu mund ta postoni në formën e një votimi. Mund të votoni në të gjitha sondazhet .
Moderator: Moderator
1145Cila kengetare e...
Fri Jun 08, 2012 6:36 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
(¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur