WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ancelotti shkarkohet, Drogba largohet?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Ancelotti shkarkohet, Drogba largohet?  Empty
MesazhTitulli: Ancelotti shkarkohet, Drogba largohet?    Ancelotti shkarkohet, Drogba largohet?  EmptyMon Jan 24, 2011 12:28 am

Sulmuesi i Chelseat, Didier Drogba, pritet që të largohet nga klubi londinez gjatë verës, ndërsa Carlo Ancelottit pritet t’i tregohet dera nga pronari Roman Abramovich, njofton Sunday Times.

Real Madridi duket se është favorit për firmën e sulmuesit nga Bregu i Fildishtë, pasi që Drogba nuk është aspak i kënaqur me situatën e krijuar përreth klubit.

I pakënaqur me situatën e krijuar është edhe pronari Roman Abramovich, i cili është fare pranë verdiktit për shkarkimin e strategut italian. Pos tjerash, në listën e Abramovich sipas mediave angleze për afatin kalimtar veror janë futbollistë si Steven Pienaar dhe Sergio Aguero.

_________________
Ancelotti shkarkohet, Drogba largohet?  W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
 
Ancelotti shkarkohet, Drogba largohet?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: