WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 A ja kini falur zemre ndonje personi?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

A ja kini falur zemre ndonje personi? Empty
MesazhTitulli: A ja kini falur zemre ndonje personi?    A ja kini falur zemre ndonje personi? EmptyMon Jan 31, 2011 1:39 am

Po ti kisha 2 sdo ngurroja... por meqe kam 1 .. Sdo ja fali askujt Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

A ja kini falur zemre ndonje personi? Empty
MesazhTitulli: Re: A ja kini falur zemre ndonje personi?    A ja kini falur zemre ndonje personi? EmptyMon Jan 31, 2011 1:50 am

Njeher ia kam falur dhe jam penduar shume. Se zemra nuk i falet askujt.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

A ja kini falur zemre ndonje personi? Empty
MesazhTitulli: Re: A ja kini falur zemre ndonje personi?    A ja kini falur zemre ndonje personi? EmptySat Apr 16, 2011 9:42 am

ajam kam fal....zemren ? thojn se kur e dashuron diken met vertet sinqerisht ja fal cdo gje....e kur elendon Ate met vlershem qe ja dhuron eshte mekat me imadh....Leider...jeta i ka do qaste qe na lendon edhe kur duhet te jemi te lumtur me ate qka falmi apo na falin...!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

A ja kini falur zemre ndonje personi? Empty
MesazhTitulli: Re: A ja kini falur zemre ndonje personi?    A ja kini falur zemre ndonje personi? EmptyWed Nov 09, 2011 9:39 am

Jo akoma s'ja kam faLur askuj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

A ja kini falur zemre ndonje personi? Empty
MesazhTitulli: Re: A ja kini falur zemre ndonje personi?    A ja kini falur zemre ndonje personi? EmptyThu Nov 10, 2011 9:45 pm

Ja kam falur , po ma ktheu prape.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

A ja kini falur zemre ndonje personi? Empty
MesazhTitulli: Re: A ja kini falur zemre ndonje personi?    A ja kini falur zemre ndonje personi? EmptyWed Nov 16, 2011 5:44 am

Akoma askuj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

A ja kini falur zemre ndonje personi? Empty
MesazhTitulli: Re: A ja kini falur zemre ndonje personi?    A ja kini falur zemre ndonje personi? EmptyFri May 18, 2012 12:16 am

jo nuk jam kam falur;ndoshta mund tja kem marr mendjen naj burrelsi;por per te falur jo

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

A ja kini falur zemre ndonje personi? Empty
MesazhTitulli: Re: A ja kini falur zemre ndonje personi?    A ja kini falur zemre ndonje personi? EmptyFri May 18, 2012 12:18 am

Simpatikja shkruajti:
jo nuk jam kam falur;ndoshta mund tja kem marr mendjen naj burrelsi;por per te falur jo

Po ty askush sta ka marre as mendjen as zemren ??

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content
A ja kini falur zemre ndonje personi? Empty
MesazhTitulli: Re: A ja kini falur zemre ndonje personi?    A ja kini falur zemre ndonje personi? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A ja kini falur zemre ndonje personi?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: