WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Tifozët e Liverpoolit djegin fanellën e Torresit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Tifozët e Liverpoolit djegin fanellën e Torresit Empty
MesazhTitulli: Tifozët e Liverpoolit djegin fanellën e Torresit   Tifozët e Liverpoolit djegin fanellën e Torresit EmptyMon Jan 31, 2011 8:39 pm

Tifozët e Liverpoolit djegin fanellën e Torresit Faq8h5

Liverpool, 31 janar - Pak minuta pasi klubi nga “Anflid”, konfirmoi se ka arritur marrëveshje me Chelsean për transferimin e sulmuesit Fernando Torres, tifozët e irrituar nga ky veprim kanë djegur para stadiumit të Liverpoolit, fanellën me numër 9 të lojtarit spanjoll.Indeksonline citon mediat të kenë thënë se Torres nuk ka respektuar së pari klubin por as tifozët qe siç than ata, iu i kanë gjetur në momentet të vështira duke i dhënë përkrahje. Torres ka kaluar te Chelsea, për një shumë të madhe prej 50 milionë funtash angleze.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Tifozët e Liverpoolit djegin fanellën e Torresit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: