WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Sporting e ndal Barcelonën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Sporting e ndal Barcelonën Empty
MesazhTitulli: Sporting e ndal Barcelonën   Sporting e ndal Barcelonën EmptySat Feb 12, 2011 9:10 pm

Barcelona nuk arrin të barazojë rekordin e Interit dhe të shënojë 17 fitore radhaz. Atë të shtunën në mbrëmje e ndali Sporting Gijon që ta barazojë këtë rekord, pasi që luajti baraz 1:1 me ekipin e frikshëm katalunas.
Sportingu, madje, deri në fund të pjesës së dytë ishte duke udhëhequr me rezultat 1:0, por diku rreth minutës 80 Barcelona ka barazuar rezultatin nëpërmjet golit të David Vilës.
tin në fund të ndeshjes kundër Sporting
Takimi është zhvilluar të shtunën mbrëma në Estadio Municipal El Molinon.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Sporting e ndal Barcelonën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: