WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Rrahje masive në palestrën “Minatori”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Rrahje masive në palestrën “Minatori”  Empty
MesazhTitulli: Rrahje masive në palestrën “Minatori”    Rrahje masive në palestrën “Minatori”  EmptySun Apr 10, 2011 9:59 pm

Mitrovicë, 11 prill - Një përleshje masive ndërmjet lojtarëve të Trepçës dhe Bambit ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Palestrën e Sporteve në Mitrovicë. Incidentit i ka paraprirë një gjest provokues i Jugosllav Dashiqit basketbollist i Bambit, i cili para se të niste dueli, ka provokuar shikuesit e pranishëm në palestrën “Minatori”. Këta të fundit kanë reaguar duke sharë lojtarët e Bambit. Me këtë rast, drejtuesit e Bambit kanë kërkuar nga policia që të largohen tifozët duke kërcënuar me mos nisje të lojës. Kamera e Kohavisionit në sallë është penguar nga tifozët e pranishëm për të xhiruar pamjet e këtij incidenti. Ndërkohë policia e Kosovës ka konfirmuar rastin por nuk ka dhënë detaje të tjera.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Rrahje masive në palestrën “Minatori”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: BASKETBOLL-
Kërce tek: