WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Lexo rregulloren e Prezantimit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Lexo rregulloren e Prezantimit Empty
MesazhTitulli: Lexo rregulloren e Prezantimit   Lexo rregulloren e Prezantimit EmptyTue Sep 27, 2011 12:00 am

Kategori "Prezantimet" është hapur me qëllim që të gjithë anëtaret e këtij forumi të kenë mundësi te shkruajnë dy gjëra mbi veten e tyre . Pra të gjithë anëtarët e këtij forumi janë te lutur qe te prezantojnë veten e tyre me pak apo shume fjale.

Si të prezantohem?


Arrow Si e keni emrin?
Arrow Sa vjeç jeni?
Arrow Vendbanimi?
Arrow Ku keni lindur?
Arrow Gjendja juaj shoqërore, i/e dashuruar , beqar, i martuar, etj?
Arrow Çfarë shkolle po kryeni apo keni përfunduar?
Arrow Profesioni juaj?
Arrow Hobi dhe interesat e juaja?
Arrow Ëndrrat e juaja për të ardhmen?Prezantimi juaj duhet te jete i sinqerte, i thjeshte dhe tu përshkruajë ju sa me mire. Ne këtë mënyre, ata qe do te lexojnë prezantimin tuaj do te krijojnë një përshtypje te sakte për ju.


_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Lexo rregulloren e Prezantimit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PREZANTIMET-
Kërce tek: