WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Urime Festa e Kurban Bajramit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Urime Festa e Kurban Bajramit Empty
MesazhTitulli: Urime Festa e Kurban Bajramit   Urime Festa e Kurban Bajramit EmptyFri Nov 04, 2011 11:38 pm

Të gjithë besimtarëve të fesë Islame ju uroj festen e Kurban Bajramit, duke uruar qe harmonia, gëzimi dhe begatia te ju shoqëroj ne familje , pune dhe kudo tjetër.

GËZUAR.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Urime Festa e Kurban Bajramit Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Festa e Kurban Bajramit   Urime Festa e Kurban Bajramit EmptySun Nov 06, 2011 9:57 am

Gezuar dhe nga une kurban bajramin per gjithe besimtaret musLiman...Duke uruar qe gezimi dhe Lumturia te trokasi gjithmon ne zemrat dhe shtepit e tyre
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Urime Festa e Kurban Bajramit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PËRSHËNDETJE DHE URIME-
Kërce tek: