WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Troja do të lansojë album të ri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Troja do të lansojë album të ri  Empty
MesazhTitulli: Troja do të lansojë album të ri    Troja do të lansojë album të ri  EmptySat Nov 12, 2011 11:21 pm

Troja do të lansojë album të ri  Wufjtj

Rock grupi i njohur, Troja ka filluar realizimin e albumit të ri, i cili do të lansohet në vitin 2012.

Albumi do të ketë rreth 10 këngë, të cilat kryesisht do të jenë të bazuara në temat që e preokupojnë shoqërinë kosovare, gjithnjë sipas anëtarit të Trojës, Florentit, i cili i bëri këto pohime për Zërin.

Troja pas realizimit të disa koncerteve të mëdha anë e mbanë Kosovës, do të mbajë dhe një koncert tjetër të madh më 28 nëntor në sallën “1 Tetori”.

Hit kënget e Rock Grupit TROJA ishin:

"Amaneti i Clownit"
"Mbreteresha Kohe"

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Troja do të lansojë album të ri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: