WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Rooney Mara: Dua vetëm të aktroj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Rooney Mara: Dua vetëm të aktroj Empty
MesazhTitulli: Rooney Mara: Dua vetëm të aktroj   Rooney Mara: Dua vetëm të aktroj EmptySat Jan 07, 2012 8:13 am

Rooney Mara, aktorja 26-vjeçare e cila interpreton Lisbeth Salander në versionin amerikan të sagës Millenium, ka deklaruar se dëshiron vetëm që të jetë një aktore e mirë dhe jo një personazh i faqeve të para të revistave.

Ajo ka shtuar se ka frikë që çdo gjë që rrethon premierat e filmave dhe aktet promocionale do e shpërqendrojë nga qëllimi i saj kryesor.

“Dua të jem një aktore dhe jo një VIP. Mendoj se kjo gjë të dëmton kapacitetin për interpretim sepse sa më shumë të dinë njerëzit mbi ty aq më pak besueshmëri ke në sytë e tyre si personazh”, thekson Mara për revistën britanike ‘OK!’.

“E gjithë ajo që rrethon personazhet e famshme më duket sikur është krejtësisht jashtë kontrollit. Është çmenduri. Shpresoj që unë mos të prekem nga kjo”, shton 26-vjeçarja, protagoniste e filmit ‘The Girl With the Dragon Tattoo’, ku interpreton edhe britaniku Daniel Craig.

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Rooney Mara: Dua vetëm të aktroj Empty
MesazhTitulli: Re: Rooney Mara: Dua vetëm të aktroj   Rooney Mara: Dua vetëm të aktroj EmptyMon Jun 04, 2012 6:21 pm

mire moj aktro,nuk po te pengon kush

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rooney Mara: Dua vetëm të aktroj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: