WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Rrjedh në publik kënga e re e Getit (Audio)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Rrjedh në publik kënga e re e Getit (Audio) Empty
MesazhTitulli: Rrjedh në publik kënga e re e Getit (Audio)   Rrjedh në publik kënga e re e Getit (Audio) EmptyTue Sep 17, 2013 12:20 am

Rrjedh në publik kënga e re e Getit (Audio) F.0916231528107_m

Përmes një videoje të shkurtër, kompania xhiruese nga Maqedonia, Tomato, ka paralajmëruar videoklipin më të ri nga Adelina Tahiri.
Kënga quhet “Heart On Fire” dhe është në gjuhën angleze, ndërsa, siç thuhet, së shpejti do të vijë “premiera botërore” e klipit.
Ndryshe, nëse duhet besuar asaj që shkruan nëpër rrjetet sociale, këngëtarja po qëndron në Dubai për pushime. /Telegrafi/

https://www.youtube.com/watch?v=zS_XmnJwkjA

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Rrjedh në publik kënga e re e Getit (Audio)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: