WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju.. Empty
MesazhTitulli: po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju..   po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju.. EmptyFri Dec 24, 2010 6:18 am

Pershendetje

Posa hapa imelin dhe shoh ket ftes dhe vendosa te shoh qka mshifet nket forum edhe un sepse isha kurioze ..

Jam 24 vjeqe per moment mirem me pun...hobi ka shum sdo ceki asnje per fillim me kalimin e kohes
do i zbulojm shpresoj.!
Dhe Mir se ju gjej...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju.. Empty
MesazhTitulli: Re: po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju..   po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju.. EmptyFri Dec 24, 2010 8:05 am

Mire se erdhe dhe trokite ne deren tone , qe do ta hapim dhe do te gjesh shume ngrohtesi.
Kalofsh sa me mire se bashku me ne.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
LinDa
Anëtar/e
Anëtar/e
LinDa

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 69
Vendodhja Vendodhja : Prane teje

po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju.. Empty
MesazhTitulli: Re: po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju..   po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju.. EmptyFri Jan 21, 2011 3:01 am

Memories shkruajti:
Pershendetje

Posa hapa imelin dhe shoh ket ftes dhe vendosa te shoh qka mshifet nket forum edhe un sepse isha kurioze ..

Jam 24 vjeqe per moment mirem me pun...hobi ka shum sdo ceki asnje per fillim me kalimin e kohes
do i zbulojm shpresoj.!
Dhe Mir se ju gjej...

Mire se paske ardhe Memories. Te uroj te kalosh mire me ne forum.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju.. Empty
MesazhTitulli: Re: po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju..   po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju.. EmptyTue Mar 22, 2011 11:23 pm

flm per mirtpitje....edhe pse spo takoj njeri ktu...Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju.. Empty
MesazhTitulli: Re: po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju..   po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju.. EmptyTue Mar 22, 2011 11:40 pm

Memories mire se u riktheve . Do takosh dhe do kalojme mire ketu. cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju.. Empty
MesazhTitulli: Re: po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju..   po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju.. EmptySat Mar 26, 2011 11:48 am

Pershendetje Mire se erdhe ne Mesin ton Postime dhe lexime te kendshme...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju.. Empty
MesazhTitulli: Re: po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju..   po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju.. EmptyThu May 17, 2012 4:40 pm

mireseke ardh e kalofsh sa me bukur ne mesin tone

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju.. Empty
MesazhTitulli: Re: po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju..   po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju.. Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
po trokas dhe un ketune,ndoshta me hap deren dikush nga ju..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PREZANTIMET-
Kërce tek: