WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire? Empty
MesazhTitulli: Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire?    Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire? EmptyMon Jan 31, 2011 1:12 am

Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire?    Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire? EmptyMon Jan 31, 2011 1:15 am

Unë mendoj se gjithmonë me se shumti lëndohemi nga ata persona qe i duam me shume dhe sillemi ne mënyrën me te mire me ta, ndoshta lëndimi i tyre s'është i qëllimshëm por dhemb shume.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire?    Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire? EmptyMon Jan 31, 2011 1:24 am

Mondi flm , per pergjigjen ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire?    Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire? EmptyTue Mar 22, 2011 11:17 pm

sepse ata nuk dijn te vlersojn t`miren jan te msuar me keqperdorime...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 32

Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire?    Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire? EmptySat Apr 02, 2011 1:21 am

sepse fatekeqesisht ashtu jan krijuar ata persona
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire?    Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire? EmptyFri Apr 22, 2011 12:45 am

Memories shkruajti:
sepse ata nuk dijn te vlersojn t`miren jan te msuar me keqperdorime...

flm ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire?    Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire? EmptyThu May 19, 2011 2:52 am

sepse veprimet tona qofte te mira ose te keqija i vleresojne njesoj......nuk ka person sot qe nuk te lendon...edhe prinderit e bejne dicka te tille...madje te bejne te urresh jeten.....pse ke lindur dhe jeton....na lendojne per te pare reagimin tone por nuk dine keta qe nje gur ata 36 gure ne......ne behemi me te forte dhe e marrim situaten ne dore......

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire?    Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire? EmptyThu May 17, 2012 6:04 pm

Mendoj se keta njerez nuk meritojn respekt,as nuk meritojn qe te sillemi mir me ta;mendoj se duan siesi qe te dalin mbi nesh e prandajh shpeshere perpiqen qe te na bejn keq.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire?    Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pse disa njerez na lendojne edhe atehere kur sillemi mire?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: