WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre Empty
MesazhTitulli: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre    Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre EmptyMon Jan 31, 2011 1:16 am

Parimisht jam kunder "Kthimit me te njejten monedhe!"
Une mendoj se ne rast se do i kthehesha e ta ofendoja sic mund ta meritonte, do ulja dhe veten ne nivelin e tij/saj. Ndaj do vazhdoja rrugen time, duke i lene madje pershtypjen se jo vetem qe s;e degjova se c'me tha, por ai person eshte i padukshem per mua!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre Empty
MesazhTitulli: Re: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre    Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre EmptyMon Jan 31, 2011 2:05 am

Ndoshta reagimi i momentit do ishte ne te njejten menyre, po se besoj se do beja ashtu se gjeja me e mire per ate eshte injorimi.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 32

Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre Empty
MesazhTitulli: Re: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre    Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre EmptyTue Apr 05, 2011 1:04 am

Do vazhdoja rrugen duke qesh Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre Empty
MesazhTitulli: Re: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre    Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre EmptyWed Apr 06, 2011 8:17 am

Erika shkruajti:
Do vazhdoja rrugen duke qesh Very Happy
ihhhh ashtu kisha vepru dhe un se sja kishte vlejt te humbja kohen me njerz te till....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre Empty
MesazhTitulli: Re: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre    Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre EmptyFri Apr 22, 2011 12:47 am

do ja kisha share prej te voglit deri ne te madhin Razz Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre Empty
MesazhTitulli: Re: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre    Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre EmptyFri Apr 22, 2011 12:54 am

@Nora@ shkruajti:
do ja kisha share prej te voglit deri ne te madhin Razz Very Happy

Do shfryheshe me te shara .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre Empty
MesazhTitulli: Re: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre    Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre EmptySat Apr 30, 2011 3:00 am

une do te vazhdoja rrugen as do ti ktheja nje pergjigje se aq duan dhe vazhdojne me tej....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre Empty
MesazhTitulli: Re: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre    Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre EmptyTue Nov 08, 2011 11:43 pm

S'do meresha fare me te
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre Empty
MesazhTitulli: Re: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre    Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre EmptyFri Jan 13, 2012 3:28 am

S'ka bo vaki asnjehere...por nese ndodh thjesht e injoroj sepse ne mes te rruges dhe ne sy te dhjetra njerezve nuk do reagoja...jo se s'jam e zonja....hmmm...por nuk do lija vehten te bie ne nivel te ulet...pooor ama DO E FIKSOJA mire si person qe me pas ti kaperdije mire ato qe nxorri ...dhe te detyrohet te me kerkoje falje ne gjunje... 724516
mashkull apo femer ky do ishte reagimi ...

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre Empty
MesazhTitulli: Re: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre    Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre EmptyThu May 17, 2012 5:26 pm

Me ka ndodhur edhe kam ecur perpara pa e vrar mendjen aspak,thjesht buzeqesh dhe them me vete; E gjetsh prej nje tjetri,jo nga mua.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre Empty
MesazhTitulli: Re: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre    Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: