WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cila eshte drama dhe komedia juaj e preferuar?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Cila eshte drama dhe komedia juaj e preferuar? Empty
MesazhTitulli: Cila eshte drama dhe komedia juaj e preferuar?   Cila eshte drama dhe komedia juaj e preferuar? EmptySat Apr 16, 2011 12:19 pm

Mund te behet fjale ketu per drama apo komedi te luajtura nga trupa teatrale shqiptare apo te huaja, nga shkrimtar shqiptar apo te huaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cila eshte drama dhe komedia juaj e preferuar?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) FORUMI KULTUROR (¯`♥´¯) :: LETËRSIA-
Kërce tek: