WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Gaçe: Nuk besoj në martesë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Gaçe: Nuk besoj në martesë  Empty
MesazhTitulli: Gaçe: Nuk besoj në martesë    Gaçe: Nuk besoj në martesë  EmptyMon Apr 18, 2011 8:31 pm

Gaçe: Nuk besoj në martesë  O06v7k

Aurela Gaçe, e cila do ta përfaqësojë Shqipërinë në “Eurovizion”, thotë se ajo nuk beson në martesë ndërsa ka dëshirë të ngasë motorin, por ka frikë.

“A besoj në martesë? Nuk besoj”, ka thënë këngëtarja nga Shqipëria gjatë një interviste 60 sekondëshe për emisionin në “Prive”.

Ajo ka folur edhe për dëshirën e saj të cilën nuk mund ta realizojë pasi ka frikë: “Do dëshiroja t’i jepja motorit, por kam frikë”.

Ndërkaq, po të kishte shumë para, Aurela do t’i depononte ato në bankë. “Do t’i kisha futur në bankë, varet sa para do ishin”.

Këngëtarja ka pohuar edhe se kurrë nuk do të shkonte në shtrat me dike për të arritur sukses në karrierë.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Gaçe: Nuk besoj në martesë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: